x-kom hosting

Komputer sie resetuje

rowi1993
utworzono
utworzono

Witam! Mam następujący problem, mianowicie co jakiś nie określony czas komputer sie sam resetuje (czasem 5 min czasem 3h) Czym może byc to spowodowane i jak temu zaradzić. Komputer jest świeżo po formacie.

Dołączam screena ze speedfana.. moze to zasilacz??

2n7fj7k.jpg

Dzięki za pomoc!

Nocturn
komentarz
komentarz

Przyczyn może być cała masa. Zacznijmy od diagnozy

Pobierz AtiTool - "uruchom scan for artifacts" jeśli test przejdzie bez problemu idź dalej

Sprawdź orthosem procesor cały czas monitorując temperatury

memtest'em sprawdź ram.

czy instalowałeś najnowsze sterowniki?

czy ostatnio wymieniałeś coś w komputerze?

rowi1993
komentarz
komentarz (edytowane)

Komputer ma może ze 3 miesiące. Sterowniki sa takie jka producent dołącza sprawdze zaraz tymi programami!

Edit. Testy tym aditool nie wykazały błędów tak samu ramu. Podejrzewam jednak, że to może być zasilacz, choć ma tylko 3 miechy

mis456
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz?

rowi1993
komentarz
komentarz

Zasilacz wiem, że 400v niestety nie wiek jakiej to firmy bo nie ja kupowałem kompa a jak rozkręcałem kompa to nie było nigdzie żadnej nalepki ani nic

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak mamy ci pomóc skoro nawet nie podałeś podzespołów ani marki i mocy zasilacza ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.