x-kom hosting

[Rozwiązany] Przejście do Play

Zakrza86
utworzono
utworzono

Witam. Mam taką sprawę. Otóż postanowiłem przejść z Simplusa do Play i mam takie dwa pytania:

1. Ile kosztuje przeniesienie numeru? Jestem z nim bardzo związany i zależałoby mi na tym, żeby pozostawić sobie numer. Wiem, że płaci się tej sieci, od której się odchodzi, a najwyższa stawka obecnie wynosi 65 zł. Czy tyle wynosi cena za zostawienie numeru z Plusa, czy może jest trochę taniej?

2. Czy jeśli mam simlocka na Plusa to Play będzie działał? Bo z tego co wiem to oni korzystają właśnie z zasięgu Plusa + jeszcze swoje nadajniki.

Cold
komentarz
komentarz

Na karte to raczej numeru ci nie przeniosą. Poza tym simlocka musisz sobie ściągnąć.

Na twoim miejscu wziąłbym mixa w playu i wziął jakiś telefonik za zł. Ja mam mixa za 10zł mies i dostałęm toshibe ts705 za zł ;)

Zakrza86
komentarz
komentarz

Otóż się mylisz, bo jużznalazlem odpowiedź na moje pytanie i jeśli ma sięna karte to można jak najbardziej przenieść numer. A że nie mam stałych dochodów to mix odpada. Play Fresh jest świetną ofertą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.