x-kom hosting

EVGA e-GeForce 8800GTS 320mb - Pare pytan

stachos
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. radze sie Was juz ktorys raz w zasadzie tej samej sprawie.

otoz tak. przyszla do mnie paczka wlasnie z ta karta co w tytule.

i odnosnie jej mam pare pytan.

1. chodzi oczywiscie o zasilacz, teraz pracuje na foxconnie 300W, ale wiadomo ze trzeba go wymienic bo raczej nie podola tej karcie :)

o pytanie polega na tym. czy ten zasilacz z tej aukcji

allegro.pl/item565341825_1_x_bcm_antec_basiq_bp500u_500w_gwar24.html

wystarczy dla tej karty?

reszta kompa wyglada tak:

cpu: 1,8ghz dual core (e2160)

2gb ram, nagrywarka samsunga, dysk hitachi, plytka glowna asusa

2. do tej karty podlacze zasilanie jednak ten kabel 6pinowy rozchodzi sie na 2 molexy. czy oba trzeba podlaczyc do zasilania?

3. troche blache.. w ktore z tylnich wejsc musze podlaczyc do monitora?

karta wyglada tak samo jak ta:

allegro.pl/item572109254_evga_8800gts_320mb_bcm.html#gallery

pozdrawiam!

ps. glownie chodzi mi o zasilacz dlatego zdecydowalem na umieszczenie tego w tym dziale :)

mis456
komentarz
komentarz
allegro.pl/item565341825_1_x_bcm_antec_basiq_bp500u_500w_gwar24.html

Wystarczy z dużym zapasem

2. do tej karty podlacze zasilanie jednak ten kabel 6pinowy rozchodzi sie na 2 molexy. czy oba trzeba podlaczyc do zasilania?

Nie jeśli nie kręcisz

podlaczyc do monitora?

Zalezy czy monitor ma złącze DVI czy d-sub

stachos
komentarz
komentarz

dzieki za tak szybka odpowiedz.

skoro ten wymieniony zasilacz przeze mnie bedzie z "zapasem" (nie chce wydawac pieniedzy na ten zapas bo nic nie bede modernizowal a za pare miesiecy pozbede sie tego kompa) to czy taki zasilacz bedzie w sam raz?;)

http://cokupic.pl/dane_techniczne_produktu...f25d367bca88f6#

PaQre
komentarz
komentarz

Tak starczy ale w podobnej cenie jest Be Quiet Straight Power E6 400W i Corsair 400W,ja bym wziął któryś z tych

mis456
komentarz
komentarz
Te same bebechy co w BQ a taniej

Nie te same. Tego Amacroxa robi fortron a BQ topower.

Poza tym niedługo wyjdzie recka amacroxa free earth i free style 550W na pimpmycomp.net i wtedy poczytasz o nim, wcale taki świetny nie jest.

Nocturn
komentarz
komentarz

Jeśli potrzebujesz jakiegoś niedrogiego zasilacza to Fortron 400W wystarczy, można wziąć też nieco droższego Chieftec'a 400W. Gdybyś mógł dołożyć nieco dobrym wyborem byłby Corsair VX450W - jest na bebechach Seasonic'a.

dem
komentarz
komentarz

Tak troche jeszcze nie w temacie zasilacza, ale ten procek to by pasowało troszkę podkręcić do tej grafiki.:)

rafalluz
komentarz
komentarz
Nie te same. Tego Amacroxa robi fortron a BQ topower.

BQ już nie używa konstrukcji od Topowera w nowych produktach. Dark Power Pro P7 też nie. IMO wyszło im to tylko na dobre

Dla porównania:

http://forum.zenfist.pl/viewtopic.php?f=5&...a1ceb51ba8cd9e1

http://www.egielda.com.pl/forum/index.php?showtopic=5717

Wewnętrznie różnią się w zasadzie tylko radiatorami - jak pisał omgwtf na innym forum zresztą.

stachos
komentarz
komentarz
Tak troche jeszcze nie w temacie zasilacza, ale ten procek to by pasowało troszkę podkręcić do tej grafiki.smile.gif

tak, wiem. po kupnie zasilacza takze sie tym zajme. mysle ze uda mi sie wykrecic z 2,4ghz bo wiecej raczej nie da rady bo slaba plytka gl. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.