x-kom hosting

"złamane" mp3

BlueGirl5
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam !

Mam problem z moim mp3. Cały czas było dobrze, dopóki brat go nie "złamał" tzn. Mp3 ładowało się spokojnie w komputerze a mój wspaniałomyślny braciszek się o nie oparł i wtyczka, która była w komputerze po wyjęciu była prosto ale "korpus" mp3 wygięty był do dołu. Wyprostowałam je i myślałam, że będzie dobrze, jednak po ponownym podłączeniu do komputera mp3 było martwe nic się nie działo... Zresetowałam komputer i coś zaczęło się dziać, mianowicie mp3 się teraz ładuje ale komputer nie wykrywa go jako dysk. Po podłączeniu po prostu się ładuje, ale w komputerze tak jak by go w ogóle nie było. Mógłby ktoś coś poradzić żeby komputer zaczął je odczytywać ?? Bardzo mi zależy, bo mam tam ważne dane.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

@Edit :

Jest to Creative MuVo T100

sany0007.jpg

sany0008.jpg

sany0006f.jpg

Naxi
komentarz
komentarz

Podaj model i najlepiej zdjęcia jak to było z tym "złamaniem". Wtedy będziemy mogli pomóc. W tej mp3 masz kartę pamięci?

BlueGirl5
komentarz
komentarz

To pomoże ktoś ???

qnick
komentarz
komentarz

Pewnie nic już z niej nie będzie, ale możesz poszukać przerwanych ścieżek na płycie, lub zerwanych lutów przy usb

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Jeśli się ładuje, a komp jej nie widzi jako dysk to możliwe że uszkodzony jest scalak odpowiedzialny za komunikację z kompem. Ew. zerwane luty - scenariusz najbardziej optymistyczny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.