x-kom hosting

Dobry ten monitor?

Aliant
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Dobry jest ten monitor?

http://www.allegro.pl/item194597022_jak_no...bielsko_gw.html

A jeżeli nie to, to jakiego LCD 19" byście polecili w cenie do 650 zł lub 17" w cenie do 500 zł? Na co należy zwrócić uwagę, na jakie parametry, przy zakupie LCD? Z góry dzięki za pomoc, bo zupełnie nie orientuje się w temacie monitorów LCD.

Przemek
komentarz
komentarz

19'' do 650zl ciezko dobra kupic.

Uwage musisz zwracac przede wszystkim na:

- czas reakcji

- kontrast

- mniej na kont widzenia, chyba ze bedziesz ogladal filmy lezac ;)

Ten jest w miare pozadny.

http://www.allegro.pl/item193178608_piekny...na_3_lata_.html

Aliant
komentarz
komentarz

Dalej nie za bardzo się orientuje i mam parę pytań. Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość. :)

1. Lepszy jest monitor z kontrastem np 550:1 czy z kontrastem 800:1?

2. Lepszy jest monitor z jasnością np 250 cd/m2 czy 300cd/m2?

3. Jeśli chodzi o czas rekacji, to czym mniejszy, tym lepszy- zgadza się?

[ Dodano: 2007-05-20, 13:22 ]

A i jeszcze jedno. :) Skłaniam się ku monitorze 19" panoramicznym. Interesuje mnie jak to wygląda w grach, jak windows wygląda, czy nie jest to zbyt uciążliwie (panorama)?

giancardi
komentarz
komentarz

Im mniejsza jasność tym mniej Ci się oczy męczą. :)

Im większy kontrast tym lepiej.

Już tak przy okazji też zadam pytanie. Czy na mój sprzęt lepiej wrzucić 19' czy można się pokusić o 20'? I czy lepiej wrzucić porządną 19 czy panorame 19 czy może 20 panorame? Mam do 1000zł. Ceny allegro oczywiście. Czytałem gdzieś, że jak panorama to tylko 20'. Ale nie wiem czy udźwignie mój komputer to? :)

Gość
komentarz
komentarz

aliant ten monitor co dales to cieniutki jest, tyle moge powiedziec, juz lepiej sobie kup crt 19 :D

Przemek
komentarz
komentarz

Aliant

1. 800:1

2. 300 cd/m2

3. Zgadza sie.

Panoramy nie polecam do gier.

Nie we wszystkich dziala to prawidlowo.

giancardi

Polecam dobra zwykla 19''

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Yyy? Mi się wydaje, że kontrast i jasność powinny być jak NAJWYŻSZE... Po przeczytaniu powyższego posta nie jestem pewien, ale tak mi się kojarzy...

Przemek
komentarz
komentarz

Fakt. Moj blad.

Juz poprawilem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.