x-kom hosting

Jak Podpiąć PS2 pod Monitor od Kompa

Danyyy
utworzono
utworzono

Chce podłączyc PS2 popd monitor od mojego kompa , wiem ze pewnie potrzebuje przejsciówki ale nie znam nazw tych gniazd, w monitorze mam zwykłe D-Sub a od pleja do obrazu i dzwieku idą trzy Chinch czy cos w tym stylu , Czerwone, Białe i Żółte. Moze ktos pomóc w znalezieniu? z góry dzięki :)

NowakoV
komentarz
komentarz

http://sklepgekon.pl/product_info.php/prod...PS2_Sprzet.html

Polecam God of War :D Właśnie przechodzę. A i najlepiej się gra na CRT. Lepiej wygląda. Więcej lepiej znajdź starego TV.

Danyyy
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki ;D Nie mam telewizora w pokoju i szukałem innego wyjscia ;D + leci ;D

---------------------------------

czemu nie ma guzika Pomógł?

Gość
komentarz
komentarz

W Hyde Park system Pomógł jest wylączony

  • 2 tygodnie później...
Collatzo
komentarz
komentarz

A ja mam pytanko czy do monitora LCD, dałoby się podłączyć bez tego VGA Boxa, używając przejściówki:

http://allegro.pl/item585716065_adapter_dv..._component.html

:>

Pozdro.

NowakoV
komentarz
komentarz

do pleya chyba nie ma kabla z RCA (czyli component), więc raczej się nie da. Do tego potrzebny jest konwerter, żeby zamienić sygnał analogowy na cyfrowy.

Collatzo
komentarz
komentarz (edytowane)

Aha, rozumiem. :/

A ten kabel z linka, który podałem? Nie zadziałałoby?

Bo w sumie tak pomyślałem sobie, że jeżeli mam np. starą kartę graficzną z wyjściem analogowym to też w sumie obraz bez żadnego urządzenia jest przetwarzany na formę cyfrową.

Dzięki za odzew.

NowakoV
komentarz
komentarz

1. To nie kabel tylko przejściówka

2. Przeczytaj mój poprzedni post...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.