x-kom hosting

400 wat i jego mozliwosci ?

thunderwawa
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie do zaawansowanych uczestników

moja konfiguracja:

C2D e7200

p5q deluxe

radeon asusa 4850 512 mb

2x2 gb adata extreme

segate 160 gb

wd black edition 1tb

nagryvarka dvd

historia jest taka ze do tego kompa mialem tagana U-01 420 W pewnej nocy zostawiłem go wlaczanego i ranem okazalo sie ze sie spalil :D , byl na gwarancji wiec wymienili mi go na U-33 tagana 400 W

moje pytanie czy on mi wystarczy ?? gram na kompie ale nie bawie sie w OC , czy lepiej go wymienic??

chetnie sprzedam :D nówka sztuka jeszcze w pudełku !!! :) zainteresowanych prosze o prv :]

mis456
komentarz
komentarz

Wystarczy, nei musisz go zmieniać

thunderwawa
komentarz
komentarz

hmmm wystarczy na tyle ze bede mógł spokojnie działać na nim tzn. grac ogladac filmy itp?

mis456
komentarz
komentarz

Tak, nic sie nie będzie dziać

thunderwawa
komentarz
komentarz
Tak, nic sie nie będzie dziać

na pudełku jest napisane zeby miec minimum 450 wat , w/q roznych kalkulatorów poboru mocy roznie to wychodzilo jeden wykalkulowal ze moja konfiguracja zabiera ponad 220 , a zpozniej ponad 400 wat , ciagle sie zastanawiam , nie mam pewnosci 100% znajomy z servisu asusa mowil (jak jeszcze nie spalil sie poprzedni tagan 420) ze działa ten komp na granicy mocy i ztad to wahanie :/ :angry:

Gość
komentarz
komentarz

Ten zasilacz da radę spokojnie twojej konfiguracji ;)

mis456
komentarz
komentarz
najomy z servisu asusa mowil (jak jeszcze nie spalil sie poprzedni tagan 420) ze działa ten komp na granicy mocy i ztad to wahanie :/ angry.gif

Jeju, słuchaj się sprzedawców a daleko zajdziesz. HD4850 purepc poleca zasilacz 480W. Ten twój na 100% go pociągnie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.