x-kom hosting

Obudowa Transformers - Opinie

unit01
utworzono
utworzono

Transformers Obudowa

co myślicie o tej obudowie ? Pomijam fakt wygladu, chodzi mi o funkcjonalnośc :)

casion
komentarz
komentarz

To Tracer, więc cienkie blachy, słabo przewiewna. Za tą cenę Cooler Master Elite 33* albo Sharkoon Rebel 9 .

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=32809...16fea97420cd885 Ten Antec bedzie zdecydowanie lepszy,bierz póki jest przecena ;) no chyba ze Tracer ci sie wyjatkowo podoba i nie zalezy ci specjalnie na wentylacji...

jasiek23
komentarz
komentarz

Bez sensu inwestować w takie obudowy "z kosmosu" bo i po co? Nie lepiej kupić normalną i nowoczesnie wyglądającą obudowę.

Michał Paluch
komentarz
komentarz
Bez sensu inwestować w takie obudowy "z kosmosu" bo i po co? Nie lepiej kupić normalną i nowoczesnie wyglądającą obudowę.

Kwestia gustu. Ja np wole normalnie wyglądające budy bez żadnych specjalnych dodatków i ozdób zarówno jak i wewnątrz jak i nazewnątrz jej. Kwestia gustu - co kto woli.

unit01
komentarz
komentarz

Tak jak mówiłem nie chodzi mi o wygląd z kosmosu bo o gustach i guścikach sie nie dyskutuje. Zainteresowało mnie to, że ma dużo miejsc na wentylatory, o ile o tej godzinie pamietam, to ma chyba możliwośc zainstalowania 4x 120 mm, gdzie coolermaster ma tylko 2x :)

webber
komentarz
komentarz

4x 120 mm
Z czego 2 z boku, więc nie warto. Poza tym porównywalny cenowo CM Elite będzie lepiej wykonany i pojemniejszy.
unit01
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak dla sprostowania to ma miejsca 1 z przodu 1 z tyłu i 2 z boku :)

Tak tylko pytam, bo zapewne wezme CM 331 :) Poprostu mnie zaciekawiała :)

PS Zobaczcie co sie dzieje w dobie kryzysu i wejdźcie jeszcze raz na l;ink, który podałem do tej obudowy. Jest piękna informacja, że sklep jest w likwidacji LOL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.