x-kom hosting

tagan 420 wat czy to dobry pomysł do tego zestawu

ziomal049
utworzono
utworzono

Jak w temacie ponieważ kupiłem nową grafike gigabyte hd 4850 1gb zalman mam pytanie dotyczące zasilacza ponieważ mam zasilacz tagan 420 wat

http://www.capslock.pl/produkty/zasilacz_t...(420_watt)/2848 identyczny jak ten tylko tutaj pisze v02 a u mnie tego nie pisze. A mianowicie mam w tej chwili zestaw:

Procesor : athlon 5000 x2

Ram: 4gb ddr2 kingston

karta graficzna : gigabyte hd4850 1gb ZALMAN

dysk : 250 gb

zasilacz : tagan 420 wat - model : TG420 - U01

płyta główna -: gigabyte GA-MA74GM-S2

która obsługuje phenom 4 rdzeniowy i max 8 gb ramu

nagrywarka DVD : liteon x16

i jeszcze jakąś staje dyskietek

Czy zasilacz który mam wystarczy mi na obsłużenie tego zestawu?? A jeśli nie wystarczy to co sie stanie z moim kompem spali sie coś?? A i jeszcze jedno takie pytanko poboczne czy ta karta którą mam zostanie właściwie obsłużona przez moją płyte główną bo niby ma wejście PCI express 2.0 ale nigdy nie wiadomo zy nie za stara ta płyta??

casion
komentarz
komentarz

Zasilacz starczy i płyta obsłuży twoją nową grafikę .

ziomal049
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak na 100% wytrzyma to jutro podłączam .Ten zasilacz jest raczej dobry czy złom?? żeby mi kompa nie splił. możliwe że jakby mocy nie starczyło to by spalił??

Gość
komentarz
komentarz
Jak na 100% wytrzyma to jutro podłączam .Ten zasilacz jest raczej dobry czy złom?? żeby mi kompa nie splił. możliwe że jakby mocy nie starczyło to by spalił??

Twój zasilacz jest dobry :)

Nic ci nie spali :D

Gość
komentarz
komentarz
możliwe że jakby mocy nie starczyło to by spalił??

Nie. Gdyby komp dostawał za mało mocy to komp by się nie właczał, byłyby resety, zwiechy, a system byłby niestabilny :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.