x-kom hosting

Problem z wyswietlaniem grafiki

davin@op.pl
utworzono
utworzono (edytowane)

Czesc, jesli takie pytanie juz niedawno padlo to przepraszam :)

Mam taki oto problem, przy odtwarzaniu wstawek filmowych/animacyjnych w grach obraz smiesznie przeskakuje jakby ekran dzielil sie na 4/5 poziomych paskow.

Szczegolnie widac to w Wiedzminie :) w inncyh grach zreszta tez

Co to moze byc i jak to zlikwidowac? :)

mam gtx gigabyte 260oc i samsunga t240 na 1920:1200

procek e8400 na 4ghz

4gb ram

pozdr :)

zupelnie zero pomyslow? :)

?

Zjawa123
komentarz
komentarz

Wgraj najnowsze sterowniki na początek.

davin@op.pl
komentarz
komentarz

sa :) po podkreceniu karty na taktowania gtx 280 albo 285 tez :/

Dartron
komentarz
komentarz

Hi

Jak mozesz to wstaw jakies screeny postaram sie pomoc (wiem prawdopodobnie o czym piszesz bo chyba mialem to samo)...

davin@op.pl
komentarz
komentarz

nei ma szans na screena ;P za szybko wszystko sie dzieje, dziwne jest tez to ze gry potrafia "przycinac" mimo tego ze fps jest na poziomie 60 :P nawet w 3dmarku przy tescie z wielkim plywajocolatajacym robalem :/

wyglada to tak jakby moniotr nie nadazal z odswiezaniem i obraz zmienia sie od gornego pasa do dolnego, co w sumie nie powoduje braku plynnosci ale jest z lekka irytujace, w koncu nei po to naciagalem starszych na super mega odjechanego kompa zeby mi teraz byla gra podskakiwala ;-)

Gość
komentarz
komentarz

Może napisz jaki masz monitor ? :) Ja bym stawiał bardziej na sprzęt . Sprawdź kable etc ;)

davin@op.pl
komentarz
komentarz

mam gtx gigabyte 260oc i samsunga t240 na 1920:1200

procek e8400 na 4ghz

4gb ram

pozdr smile.gif

wszystko siedzi elegancko przykrecone :)

Nocturn
komentarz
komentarz

Jaki zasilator?

Przetestuj grafikę AtiToolem w poszukiwaniu artefaktów.

davin@op.pl
komentarz
komentarz (edytowane)

pentagram 620w :)

art. nie ma nawet przy temp 75 (do takiej doszeldem przed chwila) na domyslnym ustawieniu wiatraka. problemy sa nawet przy ustawieniu 100% :/

Problem sie juz chyba (na 90%, bo nei mam teraz czasu na duzo testow) rozwiazal ;-)

Jesli ktos bedzie mial tego typu problem, to niech zmieni w panelu nvidii ustawienia grafiki 3d na zaawansowane, a potem wymusi synchronizacje pionowa ;P

Dzieki chlopaki i pozdrawaim :)

jednak 10%.. ;)

przy wymuszeniu vsync'a animacje dzialaja plynnie, ale problem jest dalej w grach, przycinaja przy ok 40fps'ach :/ help?

nie ma znaczenia czy proc jedzie na 3ghz, 4, czy 4.320, ta sama akcja :/ oczywiscie im nizsze detale tym mniej to widac, ale dziwne bo

nawet gry ktore wczesniej dzialaly dobrze teraz tna ;P moze byc cos spieprzone w karcie graficznej?

dani1990
komentarz
komentarz

Mój problem dotyczy sterownikow do kary GF 9500 GT 512

A kąkretnie, przed zainstalowaniem sterowników obraz na monitorze wygladal normalnie.

Natomiast po zainstalowaniu sterowników i zrestartowaniu kompureta obraz staje sie iaskrawy i karzda ikona staje sie niewytaźna, nie da sie również

zwiększyc rozdzielczosci i poprawic kontrastow

- wgrywalem trzy różne sterowniki

- pracuje na Windowsie xp

- sterownik do karty wgrywalem na nowym kmputerze po wgrani windowsa

co moze byc nie tak?? bo juz niewiem :( karta graficzna, system czy sterowniki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.