x-kom hosting

obudowa z drzwiczkami

roch
utworzono
utworzono

proszę o pomoc. szukam obudowy jak w temacie - do 250 pln (dobrze jeśli uda się mniej) koniecznie z przednimi drzwiczkami- chcę zasłonić białą nagrywarkę :)

Skrash
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam posiadam taką obudowe i jestem z niej zadowolony. Nie tylko wygład ale prostota zakładania podzespołow zadowala. Na alegro znajdziesz bez problemu tansza. Ja swoja kupilem za 130zl

Tak wygląda

roch
komentarz
komentarz
Sam posiadam taką obudowe i jestem z niej zadowolony. Nie tylko wygład ale prostota zakładania podzespołow zadowala. Na alegro znajdziesz bez problemu tansza. Ja swoja kupilem za 130zl

Tak wygląda

a może trochę mniej kosmiczna? :P

Skrash
komentarz
komentarz

Ale ma dzwiczki przynajmniej <_<

To bylo w temacie napisac "ZWYKŁA, PROSTA obudowa z drzwiczkami, do 250pln i mniej"

Mimo wszystko polecam ;)

Nights25
komentarz
komentarz

Polecam ta sama co Skrash - mam ten sam model tylko czarny - az tak bardzo kosmicznie nie wyglada w porownaniu do innych, ktore sa obecnie na rynku. Bardzo pojemna, karty i dyski mocowane bez pomocy srubek, ladne podswietlenie.

webber
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja polecam Anteca Three Hundred albo CM 590 i kupno przedniego panelu napędu:

http://www.allegro.pl/item568746489_panel_...zarny_wawa.html

Albo zdjęcie obecnego i przejechanie po nim czarnym sprayem :)

Weacky
komentarz
komentarz

Antec Three Hundred ma drzwiczki? :>

webber
komentarz
komentarz

Nie ma :D CM też nie. Dlatego poleciłem autorowi pomalować/zmienić biały panel napędu, bo z tego co widzę, drzwiczki są potrzebne tylko do jego zasłonięcia.

roch
komentarz
komentarz
A ja polecam Anteca Three Hundred albo CM 590 i kupno przedniego panelu napędu:

http://www.allegro.pl/item568746489_panel_...zarny_wawa.html

Albo zdjęcie obecnego i przejechanie po nim czarnym sprayem :)

genialne! kupię panel do nagrywarki i nie będę musiał non stop zamykać otwierać zamykać otwierać :)

maxsp2
komentarz
komentarz

A wiec malo kosmosu to moze cos z nutka legancji ... hym ... cos jest ... :)

w sumie to na mysli mial bym tu THERMALTAKE-Soprano.miesci sie w budzecie z rezerwa na jakis wentylek dodatkowy :)

Pozdro ...

roch
komentarz
komentarz (edytowane)
A wiec malo kosmosu to moze cos z nutka legancji ... hym ... cos jest ... :)

w sumie to na mysli mial bym tu THERMALTAKE-Soprano.miesci sie w budzecie z rezerwa na jakis wentylek dodatkowy :)

Pozdro ...

bardzo ładna :D

tylko właśnie kupiłem panel przedni do nagrywarki... więc możemy zmienić kryteria- ładna czarna bez bajerów-minimalizm, ciekawy design. i bez drzwiczek już sorry za zamieszanie...

a najlepiej ze sklepu http://www.gral.pl/Obudowy,w=prod_lista,wy..._atx_tower.html

casion
komentarz
komentarz

Możesz brać tego Anteca Three Hundred. Ładna, prosta, przewiewna i solidna buda ;)

webber
komentarz
komentarz

Elite to jednak klasa niżej od Dominatora czy Three Hundred, słabsza wentylacja, gorsze możliwości organizacji kabli, nieco mniejsze wymiary (i moim zdaniem Elite są zwyczajnie brzydkie, ale to już sprawa indywidualna).

Jest to jednak ciągle dobrze wykonana i pojemna buda - jeżeli te 2 cechy wystarczą Ci do szczęścia - możesz śmiało brać, na pewno nie będziesz rozczarowany.

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam NZXT Trinity : case_trinity.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.