x-kom hosting

Jaki zasilacz firmy tagan wybrać?

Rock'N'Rolla
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Na zasilaczu nie ma co oszczędzać więc prosiłbym o pomoc.

W grę wchodzi tagan tylko nie wiem który no i może chieftec...

Podaje moją konfiguracje:

MSI K9 Neo V3 (MS-7369) nForce 560

AMD Athlon X2 4800 2x2,5GHz (AM2)

Kingstone DDR2 2x1GB Dual

Sapphire Radeon HD 3650 512 DDR2 (PCI-E)

ASUS Xonar DX/XD

Seagate Barracuda 7200 80GB

Nagrywarka Samsung S203N

+W niedługim czasie myśle kupić jeszcze Samsung 7200 500GB

Podpowiedzcie jaki tagan będzie najlepszy :)

Podpowiem jeszcze że interesuje mnie cisza i aby zasilacz nie podnosil temp w obudowie:D

Pozdrawiam;)

casion
komentarz
komentarz

Amacrox Warrior AX-400, jest cichutki i starczy do twojego zestawu . Tagany są ostatnimi czasy awaryjne i nie są ciche. Jeśli chcesz już coś na prawde dobrego to możesz wziąść Be quiet ! StraightPower 350W lub Be quiet! PurePower 350W ;)

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewny jesteś że 350W starczy?

Może jakiś zapas sie przyda? :D

Pytanie jeszcze czy to onie problem bo ja mam dysk i nagrywarke pod sata więc wykorzystam wszystkie końcówki z zasilacza, a oprócz tego chce kupić jeszcze jeden dysk który też pewnie będzie pod sata.

pozdr

Gość
komentarz
komentarz
Pewny jesteś że 350W starczy?

Może jakiś zapas sie przyda? :D

Amacrox Warrior AX400-PNF u mnie trzyma mocniejszy komputer :)

Wystarczy z zapasem :D

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten Amacrox ma 2 wtyczki sata, a be quiet! StraightPower ma 4. Ale zawsze można dokupić przejściówki molex-sata . ;)

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiecie chyba warrior mnie przekonał do siebie:D hehe :)

Tylko myśle wziąść tego AX450-PNF bo był na drugim miejscu w teście CHIP ;)

ale pytanie tylko czy jeżeli kupię tą przejściówkę i podłącze to do nagrywarki to nie bedzie żadnej różnicy?

Gość
komentarz
komentarz

Amacrox Warrior 400W i 350W to bliźniacze konstrukcje ;)

Wszystko będzie ok po podłączeniu przejściówki :D

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

A co myślicie o tym teście?

Tutaj Ax400 wypadł kiepsko a Ax450 jeszcze gorzej :(

Gość
komentarz
komentarz
A co myślicie o tym teście?

Tutaj Ax400 wypadł kiepsko a Ax450 jeszcze gorzej :(

O jakim teście?

Zapomniałeś dodać linku :D

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

3mam Cię za słowo ;)

Gość
komentarz
komentarz
3mam Cię za słowo ;)

Ten zasilacz (Amacrox Warrior AX400-PNF) daje radę z takim sprzętem:

AMD Athlon 64 X2 5200+ Black Edition

Gigabyte M61PME-S2

GoodRam DDR2 800MHz (2x1GB)

Gainward HD3870 512MB DDR3

Western Digital 160GB (AAJS)

Pioneer 216D

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

Kupuje :)

Jeszcze tylko pytanie czy ten zasilacz (AX450-PNF) powinien być wiatrakiem do góry czy do dołu(wtedy wyciąga myśle ciepłe powietrze ale pewnie przez to też ma wiekszą temperaturę)

pozdrawiam

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jeszcze tylko pytanie czy ten zasilacz (AX450-PNF) powinien być wiatrakiem do góry czy do dołu(wtedy wyciąga myśle ciepłe powietrze ale pewnie przez to też ma wiekszą temperaturę)
To zależy od obudowy jaką masz - jeśli zasilacz montujesz na górze to wentylatorem do dołu, jeśli na dole i nie ma wyciętych otworów w obudowie to montujesz wentylatorem do góry (np. w Antec Three Hundred).
Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

Pytam się bo nigdy nie miałem takiego zasilacza z wentylatorem

Montuje na górze

Czyli mam rozumieć że wentylator ma wyciągać powietrze z obudowy i wyrzucać je na zewnątrz?

Dzięki wielkie

kamil1114
komentarz
komentarz

Ja Ci polecam Tagana ITZ Series 900W , ponieważ mam go i jestem bardzo zadowolony. Zapas mocy się przyda , a mam chłodzenie wodne i jedyny wentylator jest w zasilaczu , a z odległości 1m w ogóle go nie słyszę , bo mam mechanizm regulowania obrotów.

casion
komentarz
komentarz

Po co mu aż 900W do takiego zestawu -.- Spokojnie starczy mu 450W, po co przepłacać <_<

gostek
komentarz
komentarz
Ja Ci polecam Tagana ITZ Series 900W , ponieważ mam go i jestem bardzo zadowolony. Zapas mocy się przyda , a mam chłodzenie wodne i jedyny wentylator jest w zasilaczu , a z odległości 1m w ogóle go nie słyszę , bo mam mechanizm regulowania obrotów.

ale sie usmialem xDDDD

nie wazne jaka strona, wszyscy co maja polecaja wiec testy nie potrzebne... ludzie go maja na tym forum i chwala wiec bedzie dobry...

Gość
komentarz
komentarz
szyscy co maja polecaja wiec testy nie potrzebne... ludzie go maja na tym forum i chwala wiec bedzie dobry...

To jest tak samo gdybym miał Codegena 350w z wymienionym wentylem, cicho chodzi, trzyma sprzęt (ofc bez podania napięć miernikiem, bo 99% ludzi nie mierzy napięć miernikiem elektrycznym) to będę polecał...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.