x-kom hosting

Omnia dobry wybór?

bush
utworzono
utworzono

Witam,

Dziś zamówiłem sobie nowiutką czarną omnie 8gb + automapa, dobry wybór ? Zapłaciłem 1270zł, i teraz pytanie czy sie opłacało ? Co do niego musze dokupic? co musze wiedziec?

Gość
komentarz
komentarz

Nie opłacało sie bo omnia to badziewie. Przekonasz się po miesiącu użytkowania.

Skrash
komentarz
komentarz

Potwierdzam to co mowil poprzednik. Moj kumpel ma Omnie i ma juz go dosc. Jak narazie nie ma jeszcze takiego super dobrego, stabilnego telefonu z dotykowym ekranem. Jak narazie testuje P1 który tez ma wpełni dotykowy ekran no i normalne klawisze i jestem z niego nawet zadowolony, choc ma symbiana, ktory troszeczke muli.

n31T
komentarz
komentarz

Dokładając stówkę to byś już dostał HTC Touch Pro, który jest dużo lepszy od Omni, która jest po prostu badziewiem.

bush
komentarz
komentarz

Niestety, nie zgadzam się z wami.

Telefon już mam.

Moim zdaniem telefon jest ciekawy.

"badziewie" powiedz może do czego porównując? Porównując do np. HTC HD to może jest "gorszy" ale najwyżej.

Poza tym, wykonanie dobre, oprogramowanie super wszytko to tylko moje zdanie i mało się liczy, ale moim zdaniem jest to jeden z lepszych telefonow komórkowych w kwocie powyżej 1000zl, konkurentami do tego telefonu to oczywiście Iphone 3g i produkt HTC. Z tych 3 w podobnej grupie cenowej wybrałem omnie, dlaczego? Iphone mi się nie podoba, brak pożądnego oprogramowania w takim telefonie? Moim zdaniem bezsensu. Co do HTC Touch PRO, nie lubię QWERTY w telefonie... powiecie dziwak? Możliwe, ale nie lubię takich klocków, poza tym jest droższy.

Oczywiście to moje zdanie.

Pozdrawiam ;)

Gość
komentarz
komentarz

Stary, współczuję -_- Kupiłeś omnie - wyrok śmierci :evil: zobaczymy co będziesz mówił po kilku miechach. Ja po 3tyg. chcę go wymienić :P

qnick
komentarz
komentarz

A co z tą omnią jest nie tak? Moja mama chce to kupić i widzę, że chyba muszę wybić jej to z głowy :)

bush
komentarz
komentarz

No zobaczymy, telefon mam już niecały tydzień i jestem zadowolony i nadal odkrywam tajniki WM.

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)
"badziewie" powiedz może do czego porównując? Porównując do np. HTC HD to może jest "gorszy" ale najwyżej.

Po prostu jeśli chodzi o przedział cenowy, w którym znajduje się omnia, nie wypada ona dobrze. Nie trzeba jej wcale porównywać to HD.

los12
komentarz
komentarz

moj bart ma omnie i mi sie nie podoba. jest skompikowana;p porownujac do iphona 3g ktorego ja mam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.