x-kom hosting

[PSP]Karta pamięci.

ciaciama
utworzono
utworzono

Witam!

Jaką proponujecie kartę pamięci do PSP, aby wykorzystywała ona maksymalne zdolności zapisu i odczytu przez PSP :D Pojemność jaka mnie interesuje to 4GB,

Znalazłem coś takiego -> http://allegro.pl/item558472120_sandisk_pr..._pasaz_a_z.html

Pozdrawiam.

qnick
komentarz
komentarz

Najlepszym wyborem będzie sandisk ultra II, ale to która podałeś również będzie bardzo dobra

ciaciama
komentarz
komentarz

Nie będzie nic zwalniała? Bo chce kupić w miarę szybką, ale niedrogą (dobrze do 70 zł by było). Bo ta prędkość zapisu i odczytu ma 5 MB/s.

qnick
komentarz
komentarz

Roznicy raczej nie zauważysz, chyba że trafisz na podrobe (mała szansa, ale o podrobionej ultra II nie słyszałem i prawdopodobnie nie ma). Gorzej może dzialac jedynie format .cso, ale jak nie odpalasz gier z karty pamieci to możesz spokojnie brac tańsza

ciaciama
komentarz
komentarz

No właśnie chciałem wersje DEMO :/ Więc już nie wiem... Bo te szybsze to już ponad 70-80. Sam juz nie wiem.

PS Co to masz za MacOSa?

qnick
komentarz
komentarz

Do dem ci spokojnie wystarczy. .cso to mocno skompresowany format używany tylko do piratów. Leopard :)

Superyaa
komentarz
komentarz

Nie kupuj kart na allegro - same podróby. Tam nawet sandiski podrobią :/

Ew. poproś gościa o foty - ma mieć hologram (też podrabiają :D) i plastikowy blister. Nie kupuj w kartonach!!!!

A oryginalność potwierdzasz wciskając trójkąt i information i jeżeli pisze magic gate unknown - to fake, a jeżeli supported, to oryginał, co potwierdza wbudowany chip magic gate :) późno się odezwałem :(

ciaciama
komentarz
komentarz

Dobrze wiedzieć. Karty póki co jeszcze nie kupiłem. Chyba będę musiał kupić w jakimś sklepie na miejscu, a nie przez internet.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.