x-kom hosting

HD 3850 AGP

Arachel
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam sprzet:

Intel pentium 4 3,2ghz

2gb RAM

Zasilacz Modecom FEEL III 400 Illumination PFC BOX

Interesuje mnie to czy na takim sprzęcie mogę kupić ATI Radeon HD3850 AGP, i czy bedzie mi ona dobrze chodziła.

Lipton
komentarz
komentarz

P4 będzie mocno go ograniczał. Feel III też może być za słaby do niego.

Arachel
komentarz
komentarz

Czyli jaki procek i zasilacz bedzie dobry do HD 3850 ?

fball
komentarz
komentarz (edytowane)

w dzisiejszych czasach nieopłaca sie kupywać kart pod agp , niedość że ceny są zabójcze to wydajność jest mała - lepiej pozbieraj kasy i kup płytke pod pci-e i reszte podzespołów , napewno złoży się coś ciekawego za mała cene.Pzdr :)

Arachel
komentarz
komentarz

Ale np: z takim sprzetem moge spokojnie kupić Radeona X1800 ?

I wiem ze niewarto ale za jakis czas bede miał wiecej pieniędzy... A teraz poprostu chce pograc sobie w najnowsze gry :)

lebron123
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie pograsz sobie w najnowsze na lepszych detalach nawet na 3850 (pod agp) z takim prockiem to gora na minimalnych wiec lepiej dozbieraj jeszcze wiecej i wtedy zlozysz porządną maszynę :)

Lewy12
komentarz
komentarz

Haha ludzie co wy gadacie na luzie sobie pogra w nowe gry to jest pentium D czy zwyczajny 4 jak D to na luzie pograsz sobie w nowsze gry jak karte zmienisz .Jak 4 to nie ma sensu pakować kasy w tego kompa.

lebron123
komentarz
komentarz

Jak odpali Crysisa na madium/high = fps ponad 30 to powodzenia. Nie mowie ze wszystkie na minimum ale wiekszosc srednie/minimalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.