x-kom hosting

Jaki zasilacz do nowego komputera?

TommyD88
utworzono
utworzono

Witam, planuje zakup takiego sprzętu

Gigabyte GA-MA790GP-DS4H

Geil 4GB DDR2 800 4-4-4-12 Dual Chanel Kit Black Dragon

Athlon 64 x2 5400+ Black Edition s. AM2

Seagate ST3500418AS 500GB sATA II 16MB

Radeon (Gainward) 4850 512MB 256bit GDDR3 Golden Sample PCI-E

I tutaj moje pytanie, jaki zasilacz i jaką obudowę musiałbym zakupić by komputer nie padł przy pierwszym lepszym spadku napięcia.

snip91
komentarz
komentarz

Jakie fundusze?

kozman
komentarz
komentarz

Amacrox 450,chieftec 400/450, Pentagram 430/460 - te dadzą sobie spokojnie radę.

Z tańszych możesz wyrwać jakiegoś fortrona 500W.

Niby tanie, ale niezłe zasilacze.

TommyD88
komentarz
komentarz

Fundusze nie są tak ważne chciałbym wydać do 350zł. Polecono mi ten zasilacz http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,43161/, ale z powodu wzrostu kursu dolara cena poszła w górę o ponad 100zł i teraz nie bardzo uśmiecha mi się go kupować -_-

BTW. Wydaje mi się, że zasilacze 450W są chyba za słabe jak na taką konfigurację? Takie są tylko moje przypuszczenia proszę mnie poprawić jeżeli się mylę.

W przyszłości chciałbym przesiąść się na 4-rdzeniowego procka, stąd dość wysokie wymagania co do zasilacza. (Na razie 2-rdzeniowe wystarczają w zupełności, ale kiedyś Gates też powiedział, że 768Kb pamięci RAM każdemu wystarczy ;) )

snip91
komentarz
komentarz

Do obecnego konfigu wystarczy dobre 450W. Jak masz tyle kasy, to można wziąć coś na wyrost w postaci BeQuiet'a SP 500W. Koszt w granicach 300 - 350 zł.

maxsp2
komentarz
komentarz

Zasilacz najlepiej markowy polecany tu .. gdyz on sam ochroni caly twoj sprzet i bedziesz spal spokojnie ...

A wiec poszukamy tanim kosztem ...

Najtniej modecom Mc- 350ale lepiej 400 ale to bez zmian by musialo byc.

a wiec cos od PENTAGRAM-Silent-Force 500.

a tu za marke placimy Bequiet-Straightpower 500w.

Obydaw spokojnie dadza rade pod 4 jajka ..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.