x-kom hosting

problem z grami powiazany ze sterownikiem

KingstonDataTraveler
utworzono
utworzono

cholera... strasznie durna sytuacja

bylo tak:

wszystko fajnie smigalo na moim 9800 pro radziu i z dnia na dzien przestalo

po uruchomieniu jakiejkolwiek GRY (programy dzialaly) wyskakiwal blad w styl NIE MOZNA URUCHOMIC APLIKACJI GRA.EXE WYSLIJ/NIE WYSYLAJ/POZDROW MICROSOFT

no... system mial juz pare lat tam, o dziwo nie doczekal sie formatu, pomyslalem format rozwiazuje wszystko... nowy sys, sterowniki najnowsze catalysty i TO SAMO... to jakies zle fatum

nowy directx jest, frameworka wolalo ati - jest...

ponadto po tym formacie po zainstalowaniu sterow po restarcie mam 4 bity i oplakane kolory i musze cofnac do ostatniego dzialajacego sterownika i po restarcie dopiero jest ok, przeciez nie moze byc nic zle z karta, bo dzialala...

nie mam po prostu pomyslow... prosze was o pomoc

bump, a moze sterownik jest zly? przeczytalem jakis topic nizej i polecaliscie starsze stery do radka 9000, jakie powinienem miec do 9800 pro?

cod3r
komentarz
komentarz

Zainstaluj orginalne sterowniki z płytki co dostałes razem z Karta :)

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

nie dostalem, allegro...

moze jakies starsze po prostu... tylko njei wiem jakie ;/

hej, zaistalowalem ati catalysta 5.8 i najnowszedo directx9c i to samo... masakra

pomysly?

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz (edytowane)

instalowalem rozne catalysty i to samo, po najnowszych mialem dwa errory na starcie, z MOM.exe i z CCC.exe.

teraz to wyglada tak:

clipboard02u.jpg

w1280.png

z KAZDA GRA jest tak samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.