x-kom hosting

Komputer wyłącza sie podczas grania !

jareks366
utworzono
utworzono

Kolega ostanio wymienil karte graficnza na 8600 GTS 256MB MSI i chcial sobie pograc po wlaczeniu gry komputer sie resteuje ! czasem pochodzi pare godzin a czasem odrazu padnie . Temp w normie w stresie nie przekracza 60 stopni cpu .

Komp :

Amd X2 4400+

M2A-MX

GOODRAM 800mhz

Zasilacz 400w Mustang

Grafika - w/w

Machur
komentarz
komentarz

Zasilacz nie wyrabia. Mi przy 7600gs nie wyrabial a co dopiero przy 8600gts

jareks366
komentarz
komentarz

Wsadziłem Chieftec 400W i to samo ;/

rafalluz
komentarz
komentarz

Dodatkowa wtyczka zasilania podpięta?

jareks366
komentarz
komentarz

Tak

damib
komentarz
komentarz

Ta temp. tyczy się tylko procka? jeśli jest to wersja chłodzona pasywnie to się nie dziwie...

robin3d
komentarz
komentarz
jeśli jest to wersja chłodzona pasywnie to się nie dziwie...

Gadanie... Jeśli masz normalną budę (za normalną rozumiem coś pokroju CM ELITE RC-33x) to nie ma problemu z pasywniakami. Ja przez ponad rok jechałem na 8600GTS od GIGABYTE i ani razu karta nie przekroczyła 80 C. W IDLE miała 40-44 C a w stresie max. 70 C (testy na Crysis Benchmark). Jeśli jest to rzeczywiście temperatura to niech zamontuje wentylatory w obudowie - standardowo - lub wentylator na karcie i temperatury spadną. A tak przy okazji - każda karta wytrzyma duże temperatury. Przykładem jest HD4850, który wytrzymuje nawet 90 C ;]

tomekk600
komentarz
komentarz

podaj tempy gpu i nb

damib
komentarz
komentarz
Gadanie... Jeśli masz normalną budę (za normalną rozumiem coś pokroju CM ELITE RC-33x) to nie ma problemu z pasywniakami.

bez komentarza...

Kolega tez miał "cyt. normalną budę" czyli 140mm z przodu 120mm z tyłu... i co 8600GTS po miesiącu się spalił...

grzesiekmlodzian
komentarz
komentarz

a co macie na myśli pisząc 'zasilanie dodatkowe'

co to jest?

a ta gra jest stara ?

może przez sterowniki (np. stare wormsy mi się wieszały, musiałem inny sterownik zainstalować a na najnowszym strasznie cieło w menu)

jareks366
komentarz
komentarz

Dzis kolega przyniesie do mnie grafike i sprawdze ja na swoim kompie ..

Grafika w porzadku . To moze szyne pci na sztywno dac ?

Machur
komentarz
komentarz

tak, ustaw ją na 100mhz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.