x-kom hosting

Karta do 400zl

Lipton
komentarz
komentarz

Allegro padło niestety. Z tego co widzę jest to HD3870 na DDR4. Można dopłacić 29 zł i kupić 9800GT od Zotaca, który jest o kilkanaście procent wydajniejszy. Jaki masz sprzęt ? (zasilacz, procesor, płyta główna)

loar
komentarz
komentarz (edytowane)

Ehh kasuje/. Posluchaj nestea. :)

//Liptona :D

/ Sorki pomyliłem się :D

Nocturn
komentarz
komentarz

Ten 9800GT jest już ponad 400pln. Ja bym proponował wziąć 8800GT - karta niemal identyczna co 9800GT, za 400zł dostaniesz coś na gwarancji z niereferancyjnym chłodzeniem np.

http://www.allegro.pl/item567277478_asus_g..._gwarancja.html

Glaciator - cichy i wydajny cooler.

Nocturn
komentarz
komentarz

9600GT jest nieco wolniejszy od 8800GT lub jego klona 9800GT. Uważam, że jeśli nie potrzebujesz koniecznie nówki sztuki kupno 9800GT nie ma sensu z uwagi na to, że dużo taniej wyjdzie 8800GT z gwarą i niezłym chłodzeniem.

dyspans
komentarz
komentarz (edytowane)

wszystkie praktycznie wiecej niz 400zl 420 460 .. mi trzeba taka za 300 cos zeby z przesylka 400zl max bylo allegro juz smiga to mozecie obczaic ta karte co dalem w 1 poscie na ddr4 wysokie taktowania ma porównujac z GF za ta kwote ? CO myslicie o tej karcie sa jakies minus albo cos zeby jaj nie kupowac ?

Komp 2g ramu core 2 duo plyta gigabyte zasilacz 400W

CoRe=)
komentarz
komentarz

Dałeś mało szczegółowe informacje, podaj dokładnie jaki masz sprzęt, tak samo zasilacz- marka i moc.

Nocturn
komentarz
komentarz

DDR4 w porównaniu z DDR3 nie daje dużego wzrostu wydajności.

tajfun30
komentarz
komentarz
wszystkie praktycznie wiecej niz 400zl 420 460 .. mi trzeba taka za 300 cos zeby z przesylka 400zl max bylo allegro juz smiga to mozecie obczaic ta karte co dalem w 1 poscie na ddr4 wysokie taktowania ma porównujac z GF za ta kwote ? CO myslicie o tej karcie sa jakies minus albo cos zeby jaj nie kupowac ?

Komp 2g ramu core 2 duo plyta gigabyte zasilacz 400W

Możesz śmiało brać tą co podałeś nowa i cena naprawdę fajna nic lepszego nie kupisz a te rady wyżej to niech sobie sami kupują używki z przerabianym chłodzeniem, ewentualnie ten asus 8800gt jest fajny ale i tak lepiej kupić nowa MSI 3870 512MB DDR4 za 364zł i spokojnie starczy markowy zasilacz 350-400W

Nocturn
komentarz
komentarz

A co ty masz do używek z niestandardowym chłodzeniem?

Duet Ac Accelero S1 Rev2 + 120mm Wentyl to świetna para.

1. cicho

2. chłodno

3. dobre możliwości O/C

Radek 3870 za 364zł to kusząca propozycja, jest co prawda mniej wydajny od 8800GT, ale nowy. Więc to już od ciebie zależy.

Lipton
komentarz
komentarz

Minusem tej karty na pewno jest chłodzenie. Karty referencyjne, a w tym przypadku masz do czynienia z gorącym chipsetem i tymże chłodzeniem, które jest głośne, a po pewnym czasie jeżeli nie będziesz czyścił komputera, chłodzenie się zapcha, no i potem temp. osiągną 90C. Od siebie polecam HD3870 od Palita, temp. w okolicach 65C w stresie, a w dodatku cichutkie chłodzenie na 25% obrotów.

dyspans
komentarz
komentarz

Kupie chyba ta nowa z aukcji MSI 3870 512MB DDR4 ale mam takie pytania czy ona na bank wejdzie mi do tej Plyty ?

http://www.ceneo.pl/1544324 czy lepei plyte wymienic http://www.ceneo.pl/650639 czy zostawic tak jak jest ta Gigabyta bo karta chyba jest na PCI 2 a ta Gb ma PCI czy sie myle :D

Lipton
komentarz
komentarz

Płyta spokojnie starczy :)

Ma PCI-E i to wystarczy.

tomekk600
komentarz
komentarz
Płyta spokojnie starczy :)

Ma PCI-E i to wystarczy.

mu chyba chodzi o to ze o radiatory moze chaczyc.

Ten 9800 z accelero jest bardzo kuszący stoi 407 godzina do konca. za samo chłodzenie odejmij 8 dyszek. Te z nie lubie kupować za wiecej niż sobie postanowiłem ale ja bym sie skusił przemysl to

Lipton
komentarz
komentarz

Chodziło mu o PCI-E 2.0 i 1.0.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.