x-kom hosting

Pytanie dotyczące SE W200i.

daro875
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące słuchawek do telefonu. Jakie najlepiej wybrać słuchawki? Tak do 50 zł. Chciałbym żeby słuchawki miały dobry bass i były w miarę głośne. Myślałem nad Creative EP-630 i czy będą pasować do mojego telefonu. Mam również pytanie dotyczące karty pamięci. Czy jeśli kupię kartę 2GB to nie będzie mi się zacinać komórka? Kiedyś włożyłem kartę kolegi i zacinała mi się ostro komórka jednak miał na karcie dużo danych.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

Nie wystarczają ci fabryczne????

A co do karty to zależy co będziesz na niej miał :)

Jak np. gry to się będzie ciął a jak inne to nie powinien.

daro875
komentarz
komentarz

Fabryczne już mi się rozpadły xD. No a jeżeli będę miał tam dużo muzyki, nie będzie się ciąć? ;]

Artur
komentarz
komentarz

miałem w200i z kartą 2GB - chodził dobrze ;)

daro875
komentarz
komentarz

Więc chyba zdecyduję się kupić tą kartę :) A co do słuchawek, mogą być te które podałem, czy może polecicie jakieś inne? :]

Gość
komentarz
komentarz

Tak EP-ki są OK ale na allegro większość to podróby, także uważaj żeby cię któryś nie wydymał :P Ja miałem kartę w W200i 4GB (Od kolegi) na 1dzień (Zapomnieliśmy się odmienić :P) i chodził dobrze, dłużej się uruchamiał ;) Na co dzień miałem 2GB i szczerze mówiąć nie czułem różnicy w wydajności między 2GB a stand. 128MB :PP Mam nadzieje że pomogłem ;)

daro875
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok wielkie dzięki za odpowiedź Qnik :) Również dzięki dla tych którzy się wypowiadali w tym temacie :) A jeszcze jedno, czy te wejście mini plug stereo w słuchawkach EP-630, będzie pasować do tego kabla od Sony Ericssona w200i ? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.