x-kom hosting

Dobry program do defragmentacji

Mattix95
utworzono
utworzono

Witam !

Skończył mi się TRIAL ' owy czas użytkowania Diskeepera . Wcześniej używałem go pod Xp'kiem a teraz mam Windows 7 i ten Windowsowy ( jak każdy program ) nie jest zbyt ciekawy . Potrzebuję naprawdę dobrego pod względem dokładności . Jeżeli jego szybkość ma się przekładać na wydajność to nie podawaj lepiej go :D .

Myślałem nad :

JkDefrag 3.35

UltraDefrag 2.1.2

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Od siebie mogę polecić:

Diskeeper Lite

Power Defragmenter

Oba darmowe.

Z płatnych to PerfectDisk i O&O Defrag wedle relacji innych są szczególnie dobre, choć nie mogę potwierdzić.

Mattix95
komentarz
komentarz

Nie wiem jakim cudem ale po zainstalowaniu ponownie Diskeepera znów działa i licencjana 30 dni :) .

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

EDIT :

Wiem , że ten Power Defragmenter jest darmowy i nie można od niego oczekiwać MEGA efektów ale u mnie strasznie przepuszcza pliki ( te pofragmentowane ) .

harry88pl
komentarz
komentarz

Ja używam i polecam program wypuszczony przez producenta sławnego programu CCleaner!

logo.png

program Deffragler link do opisu jak pobrać i defragmentować: http://centrum-pc.f22.be/news.php?readmore=12 Jest szybki i prosty w obsłudze, a co najważniejsze dobrze defragmentuje.

Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.