x-kom hosting

hd 4850 gigabyte 1 gb Zalman

ziomal049
komentarz
komentarz (edytowane)

Mi chodziło o to czy ta karta http://allegro.pl/show_item.php?item=554945474 uciągnie GTA IV i Crysis warhead na full detalach na monitorze 26 cali??

Gość
komentarz
komentarz

No co ty!

w Full HD i na Max detalach??

w Full HD moze tak Crysis na Medium, moze na High ale napewno nie na Very High (DX10 tylko Vista)

GTA4 ma jazdy i to na High suwaki na 30 ale nie Full HD

ziomal049
komentarz
komentarz

A jeśli bym miał viste i dx10 to by uciągło na 22 cali bez full HD gta IV i crysis na max detalach??

piter00711
komentarz
komentarz

Do gta 4 na full HD na maks no dystans nie to GTXa 285 trzeba zatrudnić tak samo jak crysisa na max. W full HD w gta 4 na 4850 medium i nie będzie idealnie, w crysisie na high powinno być wystarczająco aczkolwiek nie będzie idealnie. O VH i DX 10 nie myśl przy crysisie z tą kartą na FullHD.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mam nic do dodania papasmerf napisal to co ja bym napisal, jak masz takie wymagania zeby odpalac 2 najbardziej wymagajace gry na Full Detal w 1680:1050 czy 1920:1050 to kup HD4870x2 albo GTX295

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.