x-kom hosting

.bin .cue nic nie działa

Wampir_wawelski
utworzono
utworzono

Witam,

jakiś czas temu zassałem z sieci ciekawie opisane programy do nauki języka angielskiego, że multimedialne to już gratka okazja. Po pobraniu zobaczyłem, że rozszerzenie mało znane moim oczom .bin. Zabrałem się to próby otwarcia tych dwóch dość dużych plików, i tak: alcochol, deamon, nero nic.

W google znalazłem informację, że powinienem użyć cuemarkera do zmiany rozszrzenia tych plików. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć cuemarkera w formie instalki biggrin.gif bo były generalnie pod system MC.

Za pomocą tego programiku kliknąłem aby automatycznie sformatował plik z rozszerzeniem .bin, a on utworzył mi inny plik z pożądanym rozszerzeniem .cue (o wiele mniejszy) jako obraz .bin.

W każdym razie zabrałem się za ten kilubajtowy plik i otowrzyłem go w nero do zapisu, aby wypalić jego zawartość na płytce, a, że miałem RW to wrzuciłem odrazu do napędu.

Efekt jest taki, że płyta jest pusta i pełna, znaczy coś jest ale nic nie widać blink.gif system nic tam nie wykrywa, O bajtów, ale jeżeli mam coś na niej zrobić to muszę wyczyścić.

Pytanie do Was, czy wiecie co zrobiłem źle?

dar55
komentarz
komentarz

i tak: alcochol,
w nim otwórz , Kreator nagrywania , wskaż BIN i nagraj na CD
Wampir_wawelski
komentarz
komentarz

i płyta jest pusta. Jak poprzednio.

dar55
komentarz
komentarz

a mozesz ten plik zamontować w alkoholu ? bin

Wampir_wawelski
komentarz
komentarz (edytowane)

tego już próbowałem, jak pisałem w pierwszym poście.

bez_tytuĹu.JPG

bez_tytuĹub.JPG

post-784-1235660050_thumb.jpg

post-784-1235660332_thumb.jpg

Edytowane przez Wampir_wawelski
dar55
komentarz
komentarz

a gdzie ty masz zamontowany napęd alkohola ? jakoś nie widzę

dar55
komentarz
komentarz

zassaj Imgburn i nim nagraj na płyte

Wampir_wawelski
komentarz
komentarz

nagrywa jak Nero, do momentu weryfikacji jak na obrazku:

bez_tytuĹu.JPG

post-784-1235662100_thumb.jpg

dar55
komentarz
komentarz

nagaraj byle co na CD i sprawdź czy ci nagrywa

Wampir_wawelski
komentarz
komentarz

Nagrywa jak należy

dar55
komentarz
komentarz

no to uszkodzony BIN

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.