x-kom hosting

win 2003, zdalny pulpit, wylogowanie użytkownika

kuborro
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem z windowsem 2003 serwer który jest praktycznie nieużywany tylko ma udostępnione pliki i chodzi tam jeden program, chciałbym żeby ten program cały czas chodził, ale jeśli zaloguje się na użytkownika i uruchomię ten program to po wylogowaniu się z RDP ten zalogowany użytkownik też wylogowuję się po 15min czy można to jakoś zmienić, albo dać na dłuższy czas ? bądź też aby się użytkownik nie wylogowywał dopóki ktoś niespróbuje zalogować się na niego? czy coś takiego jest możliwe czy za dużo wymagam ? albo myślałem czy da się zwykły program dodać jakoś do usług systemowych tak aby uruchamiał się razem z startem systemu?

Oto mój problem walcze z nim razem z wujkiem google ale może wy będziecie mieli jakiś pomysł.

Pozdrawiam, kuborro

Tamaoustr
komentarz
komentarz (edytowane)

Zamiast się wylogowywać blokuj komputer i tyle, inaczej program musiałby działać jako usługa systemowa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.