x-kom hosting

k810i vs w910i

Artur
utworzono
utworzono

Cześć. Jestem posiadaczem k810i - zmodowany patchami, czcionkami i innymi ustrojstwami.

Mam okazje zamienić się na w910i. Czy opłaca się?

Lubie porobic czasami zdjęcia, ogólnie dużo muzyki słucham, duużo sms-ów pisze.

No i na lekcjach oglądam filmy. Co w k810i nie jest dobre bo nie ma możliwości przewijania :/

Co wy mi polecicie?

Gość
komentarz
komentarz

No w910i jest nowszy. Wybieraj - muzyka vs. aparat ;)

Artur
komentarz
komentarz
Wybieraj - muzyka vs. aparat ;)

No właśnie.

Właśnie dowiedziałem się że nie moge sam w domu ściągnąć simlocka z w910i

krasnal2008
komentarz
komentarz

Ja miałem k810i a teraz mam w910i i powiem ci, że k810i wydaje mi się lepszy. Aparat ma lepszy i lampę błyskową. Wyświetlacz i głośnik lepszy ma chyba w910i a na słuchawkach to dźwięk zależy od słuchawek i sterowników. SMS piszę się podobnie. W w910i najbardziej podoba mi się żyroskop a dużą wadą jest to że po miesiącu wali się slajder.

Gość
komentarz
komentarz
Właśnie dowiedziałem się że nie moge sam w domu ściągnąć simlocka z w910i

A to czemu? Bierzesz XS++ i wgrywasz patcha :D

Artur
komentarz
komentarz (edytowane)
Ja miałem k810i a teraz mam w910i i powiem ci, że k810i wydaje mi się lepszy. Aparat ma lepszy i lampę błyskową. Wyświetlacz i głośnik lepszy ma chyba w910i a na słuchawkach to dźwięk zależy od słuchawek i sterowników. SMS piszę się podobnie. W w910i najbardziej podoba mi się żyroskop a dużą wadą jest to że po miesiącu wali się slajder.

co to jest ten żyroskop ?

no właśnie, te slajdery...

czyli ogólnie wolałeś k810i ?

qunik, jeszcze nie ma ;> a jak masz to daj mi ;p

Mag Magik
komentarz
komentarz

Oba fony mam na co dzień. I według mnie w910i to raczej "zabawka" bo żyroskop fajna sprawa, wyświetlacz spory, wygląd też ładny, ale jak przyjdzie co do czego to się wykłada. Każdemu w mniejszym bądź większym stopniu zależy na jakości zdjęć K810i robi dużo lepsze, a w910i ...nawet nie ma Autofocus'a nie mówiąc o lampie błyskowej (czyli wieczorem nie masz aparatu) a Cyber-Shot przy tym nie ma zwykłej diody LED, czy dwóch a Xenonową Lampe błyskową. Jak jesteś przy modyfikacjach K810i to i na pewno znalazłbyś zadowalające Cię akustyki by poprawić dźwięk jeśli jakoś Cie nie zadowala. Swoją drogą w910i gra cicho i to jest przypadłość niemal każdego SE porównując do Nokii. K810i jest też szybszym telefonem, Walkman potrafi się czasem dziwnie już na menu mulić. Tyle w tej sprawie ode mnie, wybór oczywiście pozostawiam tobie. Każdy ma swoje priorytety..

Artur
komentarz
komentarz
Oba fony mam na co dzień. I według mnie w910i to raczej "zabawka" bo żyroskop fajna sprawa, wyświetlacz spory, wygląd też ładny, ale jak przyjdzie co do czego to się wykłada. Każdemu w mniejszym bądź większym stopniu zależy na jakości zdjęć K810i robi dużo lepsze, a w910i ...nawet nie ma Autofocus'a nie mówiąc o lampie błyskowej (czyli wieczorem nie masz aparatu) a Cyber-Shot przy tym nie ma zwykłej diody LED, czy dwóch a Xenonową Lampe błyskową. Jak jesteś przy modyfikacjach K810i to i na pewno znalazłbyś zadowalające Cię akustyki by poprawić dźwięk jeśli jakoś Cie nie zadowala. Swoją drogą w910i gra cicho i to jest przypadłość niemal każdego SE porównując do Nokii. K810i jest też szybszym telefonem, Walkman potrafi się czasem dziwnie już na menu mulić. Tyle w tej sprawie ode mnie, wybór oczywiście pozostawiam tobie. Każdy ma swoje priorytety..

w k810i mam zmienione prawie wszystko. Wspomniałeś o zmianie akustyki- też mam zmienione, tak samo sterowniki aparatu tez są inne.

W w910i podoba mi sie przewijanie filmów. Próbowałem przewijanie na 2 minutowym filmiku 3gp - i radził sobie dobrze.

Jak to jest przy normalnym filmie 1,5 godzinnym ?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Chce Ci powiedzieć, że w K810i ...też się da przewijać filmiki :haha: -> odtwarzacz wideo, jest tam taka opcja.

Artur
komentarz
komentarz
Chce Ci powiedzieć, że w K810i ...też się da przewijać filmiki :haha: -> odtwarzacz wideo, jest tam taka opcja.

to weź mi powiedz jakim klawiszem bo jakoś u mnie nie idzie :P

jaki masz soft ?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Jak przewijać to już zależy od Trybu wyświetlania w którym oglądasz. Jak masz ustawiony na tryb Poziomy to trzymasz joystick w prawo względem obrazu, aż zacznie przewijać. W Pionowym podobnie, trzeba sekundę przytrzymać aż zacznie się przewijanie.

Artur
komentarz
komentarz
Jak przewijać to już zależy od Trybu wyświetlania w którym oglądasz. Jak masz ustawiony na tryb Poziomy to trzymasz joystick w prawo względem obrazu, aż zacznie przewijać. W Pionowym podobnie, trzeba sekundę przytrzymać aż zacznie się przewijanie.

no popatrz :D

mam ten telefon juz rok i nie wiedziałem o tej funkcji :D dzięki kolo :D

chyba jednak zostawie sobie k810i :D

szyper
komentarz
komentarz

zostaw k810.

w910 jest: mało wytrzymały, spadnie ci to na glebę (beton z 2 metrów) i możesz już nie mieć sprawnego telefonu (mój brat tak miał)

w910 ma słabiutki aparat 2mpx, ale te jego 2mp robią gorsze foty niż w k750

w910 ma słaby głośnik- taki "popierdółek" z tego głośnika, w k810 jest lepszy

k810 jest dużo lepszym telefonem, jeszcze jak masz zmodowanego (ja tez mam :) ), jedynie gabaryty k810'siątki są "duże" ale za to telefon dobrze trzyma się w dłoni i jest wytrzymały

Artur
komentarz
komentarz
zostaw k810.

w910 jest: mało wytrzymały, spadnie ci to na glebę (beton z 2 metrów) i możesz już nie mieć sprawnego telefonu (mój brat tak miał)

w910 ma słabiutki aparat 2mpx, ale te jego 2mp robią gorsze foty niż w k750

w910 ma słaby głośnik- taki "popierdółek" z tego głośnika, w k810 jest lepszy

k810 jest dużo lepszym telefonem, jeszcze jak masz zmodowanego (ja tez mam :) ), jedynie gabaryty k810'siątki są "duże" ale za to telefon dobrze trzyma się w dłoni i jest wytrzymały

i dobrze że telefon trzyma się w dłoni ;)

co do tego że twojemu bratu spadł - mi jeszcze nigdy telefon nie wypadł z dłoni :D

arrivederci
komentarz
komentarz (edytowane)
i dobrze że telefon trzyma się w dłoni

co do tego że twojemu bratu spadł - mi jeszcze nigdy telefon nie wypadł z dłoni

bo pewnie nie wydawalo ci sie nigdy, że "podłoga rusza sie sama" hehe xD w910i to doskonała zabawka, nic po za tym ;p zostań przy k810i, ja bym tak zrobił

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Tak jak radzą wszyscy weź potunninguj sobie k810i i już. W910i to zabawka która po kilku dniach się psuje.

W W910i też można ściągnąć simlocka ;)

komputerowiec?
komentarz
komentarz

W w910i po 2 miesiącach nie mam slidera w sensie zaczyna sie zacinać,takze z jakością nie ma duzo wspólnego gen z tego co tu przeczytałem to lepiej zostaw sobie k810i

Artur
komentarz
komentarz
Tak jak radzą wszyscy weź potunninguj sobie k810i i już. W910i to zabawka która po kilku dniach się psuje.

W W910i też można ściągnąć simlocka ;)

chyba nie czytałeś dokładnie. w moim k810i mam zmienione wszystko.

co do tego simlocka to jak ? patchem ?

Gość
komentarz
komentarz
co do tego simlocka to jak ? patchem ?

Taa ale musisz mieć CID52 :P I dlatego SE ssą :P Chyba że jeszcze JDFlasherem ;)

Artur
komentarz
komentarz (edytowane)
Taa ale musisz mieć CID52 :P I dlatego SE ssą :P Chyba że jeszcze JDFlasherem ;)

ten w910i miał CID52.

Ale sam ssij bo CID53 już można patchować :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.