x-kom hosting

VPU Recover

nokier
utworzono
utworzono

Witam,posiadam pewien problem z moim komputerem.A mianowicie dziś już z dobre 5 razy w lewym górnym rogu pojawił się kwadrat w poziome linie który ruszał się wraz z ruchem myszki,następnie byłem zmuszony do restartu komputera.Po uruchomieniu komputera wyskakiwał komunikat "VPU Recover zresetował akcelerator graficzny".W grudniu podkręcałem procesor z 2.0 na 2.3 .Przy karcie graficznej nic nie było ruszane,wcześniej wszystko było ok.Błąd pojawił się dopiero dzisiaj;/

Dane kompa:

Procek:AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz

Ramy:OCZ 4GB DDR II 800 Titanium CL4-4-4 Dual (2 x 2GB)

Płyta główna:GIGABYTE GA-M55S-S3 rev.2.0

Karta:RADEON X800 GTO 256 MB

Zasilacz:Chieftec 450W

Z góry dziękuje za poświęcony czas i pomoc.Pozdrawiam Nokier.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Na początek odhacz w ustawieniach ATi Catalyst Control Center -> VPU Recover -> "generowanie raportów jeśli VPU Recover zadziała".

Jeśli problem będzie się powtarzał przeinstaluj sterowniki od karty graficznej. Możesz zainstalować te dołączone z płytą, jeśli nie dałyby rezultatu spróbuj z tymi Catalyst 6.4 Windows XP.

Ale najpierw odinstaluj obecnie zainstalowany sterownik:

(Panel sterowania - Dodaj/Usuń programy - OMEGA DRIVERS /w przypadku sterowników Omegii/, bądź ATI DISPLAY DRIVERS /w przypadku sterowników ATI/ i usuń).

Po instalacji nowych sterowników zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c. Należy to robić po każdorazowej instalacji nowych sterowników do karty graficznej.

nokier
komentarz
komentarz

vel.Syntium możesz podać link do Catalyst 6.4 Windows XP. bo ten podany przez Ciebie nie działa,szukałem w Google tego lecz większości linków nie działa...Z góry dziękuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.