x-kom hosting

Problem z ATI Radeon 9000

Dimbley
utworzono
utworzono

Witam!

Otóż mam problem. Na samym początku dam moją Konfigurację.

Karta Graficzna: radeon 9000

Procesor: Intel® Pentium® 4 CPU 2.53 GHz

Ramy: 512

Pare miesiecy temu na tej samej konfiguracji, ustawieniach nagle mam mniej fps. Około 30... Malały one stopniowo, jednak iż już kończyłem grać w Counter Strike to nie przejmowalem się tym. Jednak teraz znowu zacząlem i nie gra sie za dobrze. Szukałem juz u wujka Google rozwiązania problemu, jednak nie znalazlem podobnego przypadku. Wiadomo iż do CS'a nie potrzebny jest dobry sprzęt. Proszę o pomoc.

damib
komentarz
komentarz

Na początek polecał bym odświeżenie całego systemu czyli defragmentacja, oczyszczanie dysku, sprawdzenie kompa dobrym anty-wirem, i uaktualnienie sterowników do karty graf. i direxa.

Dimbley
komentarz
komentarz

Gdy mi spadły te fsp, to zrobilem formata jednak on nic nie dał. Sterowniki na stronie ATI z 2006 roku... takze zadna nowosc.

damib
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak dobrze pamiętam to 6.11 są najlepszymi sterami pod tą kartę ale mogę się mylić... A ten format był gruntowny cały dysk? i sterowniki pozostałe zainstalowane? (płyta główna)

Może pora wyczyścić komp z kurzu? może to tez być przyczyną jeśli komp się przegrzewa.

Dimbley
komentarz
komentarz

format był robiony tylko na 1 dysku, defragmentacja dziś zrobiłem i nic nie pomogło....

damib
komentarz
komentarz

Sprawdźw menadżerze zadań czy jakiś proces nie pożera ci procka... jakiego masz anty wira?

Dimbley
komentarz
komentarz

jak to w menadzerze sprawdzic? nie mam wogole antywirusa ale od razu po formacie nic nie sciagalem tylko csa i i tak mialem malo fps

Kryhoo
komentarz
komentarz

Alt + Ctrl + Delete i zakładka Procesy.

Jakiej firmy masz tego Radeona ?

Spróbuj najnowszych sterowników. Oznaczone są numerkiem 9.2. Upewnij się czy nie masz przypadkiem nieaktualnych sterów p. głównej - będą niezbędne do instalacji tych sterów do grafy 9.2. Zaktualizuj też DirectX.

Mag Magik
komentarz
komentarz
Oznaczone są numerkiem 9.2.

Co ty mu każesz instalować ?! :stop:

Wiedz, że sterowniki Catalyst w wersji 6.6 i wyżej już nie obsługują ten linii kart.

Dimbley

zainstaluj sterownik do karty graficznej ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

Dimbley
komentarz
komentarz

sciagłem to co mówiliście. Jest lepiej, ale nie aż tak:P Dzięki za pomoc^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.