x-kom hosting

Czy można przenieść skrypt na inny hosting?

dabro
utworzono
utworzono

Mam już rozbudowane forum na cba.pl, wszystko było by ok gdyby ciągle mi nie zrywało połączenia z bazą to już denerwuje nie można się połączyć nawet po kilku próbach. Skrypt to multi Phpbb. Czy da się przenieść całe forum na serwer yoyo.pl, oczywiście z danymi z bazy?

Cold
komentarz
komentarz

Pewnie, że się da.

Zrób sobię kopię bazy danych na kompie, wgraj skrypt na yoyo.pl i wywal bazę z yoyo. Następnie wgraj bazę z cba i powinno działać.

Mniej więcej tak to wygląda, ale na darmowych hostingach moga doklejać do bazy różne syfy, więc nie zdziw się, jeżeli na yoyo będą błędy w bazie.

Tamaoustr
komentarz
komentarz

ja również nie polecam yoyo.pl

rokko
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz unl.pl

Edytowane przez rokko
Cold
komentarz
komentarz

Prawie każdy darmowy hosting dokleja w bazie reklamy.

dabro
komentarz
komentarz

A można usunąć reklamy z bazy?

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Jak usuniesz to i tak ci się dokleją po pewnym czasie

dabro
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli najlepiej jest od razu zacząć na swoim servie? Po ile chodzi 2-3 giga?

Edytowane przez dabro
Tamaoustr
komentarz
komentarz

Zależy od hostingu. Ja odradzam na pewno home.pl a z tego co słyszałem to linuxpl jest świetny. 122 zł/rok 2 GB + jakieś bajery

Cold
komentarz
komentarz

Kup sobie hosting w cal.pl

Tam masz 5Gb miejsca i 15Gb trasferu za 50zł rocznie. Poza tym dostajesz domene pl za free na rok ;)

Tamaoustr
komentarz
komentarz
...dostajesz domene pl za free na rok ;)

A po roku przedłużenie ważności domeny kosztuje 300 zł. Sam się na tym złapałem :(

Cold
komentarz
komentarz
A po roku przedłużenie ważności domeny kosztuje 300 zł

Gdzie? W cal.pl?

W cal kosztuje 97zł. Jeśli jednak chcesz tańsze to warto kuić domenę osobno i wtedy tylko 69zł.

Tamaoustr
komentarz
komentarz
Gdzie? W cal.pl?

W cal kosztuje 97zł. Jeśli jednak chcesz tańsze to warto kuić domenę osobno i wtedy tylko 69zł.

Nie wiem jak w cal ale niestety często na innych hostingach tak jest i się ludzie łapią na tym

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.