x-kom hosting

[Rozwiazany]Komunikator Kopete

vaxtor
utworzono
utworzono

Używam tego komunikatora jako klienta Gadu Gadu wie może ktoś czy są do niego jakeiś emotki takie jak w gg nie koneicznei takie same ale żeby np jak pisze :P :* czy coś żeby była emotka ?

i ejszcze jedno dlaczego w tym komunikatorze mam 1 kontakt wisany ze 20 razy jak usune nawet to i tak spowrotem wraca tyle wpisów 1 kontaktu dziwne..

Lucider
komentarz
komentarz

Emotki masz jasno przecież w opcjach dostępne do konfiguracji i można dodawać własne zestawy. Co do drugiego problemu to nigdy się z nim nie spotkałem szczerze mówiąc.

neuro
komentarz
komentarz

Zmień może komunikator na Pidgin (niedawno Gaim). Bezproblemowa obsługa GG, żadnych transportów ,itp.

Jakby co to posiadam ikonki z gg do niego :)

vaxtor
komentarz
komentarz

neuro, a może jakiś link skąd można ściągnc...

neuro
komentarz
komentarz

Jaką dystrubucję używasz ?

Tu masz stronkę z plikami : http://www.pidgin.im/download/

vaxtor
komentarz
komentarz

neuro, taką jak w podpisie.. Mandriva PowerPack 2007 :)

Lucider
komentarz
komentarz

Patrzcie na dobór komunikatora - jeżeli korzystasz tylko z protokołu GG to Kopete jest niepotrzebny, on jest dla kombajnowców którzy siedzą na GG, ICQ, IRC i gdziekolwiek tam jeszcze :P a to wszystko kosztem zasobów.

Do samego GG jest przecież intuicyjny i łatwy Kadu:

http://www.kadu.net/w/Pobierz:Mandriva/Mandrake

GduGadu, dla hardcoreowców EKG i kilka innych.

mariuszek
komentarz
komentarz

no do gg to mozna uzywac GAIM-a :P do sieci gg rzeczywiscie kadu ale on tez nie ma wszystkich emotek jak w gadugadu :P mozna ofc skopiowac je z gadugadu i wlasnie radze Ci zebys sobie skopiowal emotki z gadugadu do tego Twojego komunikatora..

link do zestawu emotek:

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=91730371446007385010

vaxtor
komentarz
komentarz

Lucider, jak mam te kadu niby sciagnąć kopiuje link wklejam i nic błąd :|

mariuszek
komentarz
komentarz

a nie mozesz zainstalowac przez menedzer pakietow synaptic czy co Ty tam masz w swojej dystrybucji ?? ew opcja nazywa sie dodaj/usun ... stamtad zainstalujesz potrzebny soft :P

vaxtor
komentarz
komentarz

mialem juz zainstalowane zapomnialem :P

Lucider
komentarz
komentarz

Tak na przyszłość to wystarczyło odciąć link i wpisać samo "kadu.net" i ręcznie wejść w dział download :P

  • 4 miesiące później...
kopete383
komentarz
komentarz

mam pytanie . jak utworzyć nowego uzytkownika w kopete. poproszę o dokładne wskazówki. dzieki :rolleyes:

Zarov
komentarz
komentarz

Ustawienia>Konfiguruj...>Konta>Nowe

Dalej to zalezy czego ma być to konto...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.