x-kom hosting

Firefox 1.5.0.7

vaxtor
utworzono
utworzono

Witam

dlaczego w Firefoxie nie mam na zakłądce guzika zamknij zakładkę (czerwony krzyzyk jak w windowsie) musze naciskac prawym i zamknij karte denerwujące....

Przemek
komentarz
komentarz

Po prawej u gory nie masz takiego przycisku ?

scalak
komentarz
komentarz

To zainstaluj Firefox w wersji 2 tam to jest na 100%:]

vaxtor
komentarz
komentarz

Przemek, faktycznie jest działa ale ja chce na zakładce ::P

jak się aktualizuje firefoxa ? ściąga się poprostu nową wrsje czy jak ?

Matej
komentarz
komentarz

Zakładka w opcjach 'zaawansowane', a tam oczywiście zakładka 'aktualizacja'...

vaxtor
komentarz
komentarz

uzywa ktoś SuperKaramba ? fajny bajer co ? dużo fajnych skinów jest :D

scalak
komentarz
komentarz
uzywa ktoś SuperKaramba ? fajny bajer co ? dużo fajnych skinów jest :D

Ze co?? :|

Lucider
komentarz
komentarz

Taki krzyżyk na zakładce ma tylko Firefox 2 :) Ściągając program ze strony masz już go dostępnego do użytku zaraz po rozpakowaniu archiwum, wystarczy wejść do katalogu i wklepać w konsolę "./firefox". Możesz sobie zmodyfikować też skróty żeby prowadziły do pliku firefox żeby był dostępny do uruchomienia po zwykłym kliknięciu na ikonę :)

vaxtor
komentarz
komentarz

scalak, taki programik co pokazuje w belce bocznej obciazenie procesora ramu pokazuje tarnsfer wysyl i odebrane pakiety z internetu wolne miejsce na dysku itd cos jak windows vista ma zajebiste

[ Dodano: 2007-05-15, 19:34 ]

http://www.kde-look.org/ tutaj masz mase skinów do super karamby ale nie tylko także ikony nowe style tematy skiny do różnych programów itd POLECAM!

[ Dodano: 2007-05-15, 19:35 ]

superkaramba:

ftp://ftp.pbone.net/mirror/carroll.cac.psu.edu/pub/linux/distributions/mandrakelinux/official/2007.0/i586/media/main/release/kdeutils-superkaramba-3.5.4-7mdv2007.0.i586.rpm

[ Dodano: 2007-05-15, 19:36 ]

7.png to ten pasek po prawej stronie to jest superkaramba

GoBi
komentarz
komentarz

Jeśli masz mysz z pokrętłem lub 3 przycisk na myszy to może kliknąć na zakładce ten własnie 3 przycisk i Ci sie zamyka.. tak samo jest otwieraniem linków.. :) odrazui wskakują do zakładki :)

Lucider
komentarz
komentarz
Jeśli masz mysz z pokrętłem lub 3 przycisk na myszy to może kliknąć na zakładce ten własnie 3 przycisk i Ci sie zamyka.. tak samo jest otwieraniem linków.. :) odrazui wskakują do zakładki :)

Tak jest na Windowsie, na Linuksie Firefox 1.5 nie zamyka zakładki bo kliknięciu 3 przycisku.

Sorki mój błąd, myslałem ze pod windowsem // GoBi

vaxtor
komentarz
komentarz

GoBi, ja jak klikam na rolke (3 przycisk) to mi się ładuje strona startowa :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.