x-kom hosting

[Rozwiązany] Problem z winampem

Mysterious
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Przed chwila chciałam uruchomić Winampa i niestety nie udało mi się tego zrobić. Pojawił się taki oto komunikat z programu antywirusowego Panda:

"Wykryto nowe luki w zabezpieczeniach aplikacji Winamp. Winamp nie może zazwyczaj uruchamiać plików. Otrzymanie ostrzeżenia oznacza, że wykorzystywana jest pewna luka w zabezpieczeniach".

Co mam zrobić z tym fantem? Dodam, że nie chciałabym usuwać tego winampa którego posiadam i instalować jeszcze raz nowego. Bardzo proszę o pomoc.

Halo, może jakiś odzew? Naprawdę zależy mi, aby uporać się z tym problemem a sama w kwestii humanizmu informatycznego leżę i kwiczę, więc liczę na kogoś bardziej kompetentnego.

Edytowane przez piku

.virus
komentarz
komentarz
Dodam, że nie chciałabym usuwać tego winampa którego posiadam i instalować jeszcze raz nowego. Bardzo proszę o pomoc.

A co Ci szkodzi jeśli odinstalujesz?

Mysterious
komentarz
komentarz

Po prostu chcę jakoś inaczej rozwiązać ten problem, bo jesli się powtórzy ponownie, to co, za każdym razem będę musiała kombinować, odinstalowywać i instalować od nowa? Na pewno jest jakieś wyjście, tylko ja go nie znam więc liczę na czyjąś pomoc ;)

Gość
komentarz
komentarz

Zainstaluj sobie program AIMP. Jest bardzo podobny do Winampa, i jakbyś miał z nim problem (obsługa) to pisz na gg 4975334

Mysterious
komentarz
komentarz

MiałA jeśli już ;)

Tylko, że ja nie chcę żadnych innych programów, lubię i jestem przyzwyczajona do Winampa właśnie. Po prostu co ja mam zrobić, żeby usunąć tą lukę w zabezpieczeniu tego programu.

Gość
komentarz
komentarz

Przepraszam :P

Próbowałaś na innych wersjach ??

Mysterious
komentarz
komentarz

Proszę :)

Nie, nie próbowałam na innych wersjach, bo ja nie chce odinstalowywać tego Winampa którego obecnie posiadam, tylko w jakiś (właśnie jaki?) sposób usunąć problem z tą całą luką w zabezpieczeniu.

.virus
komentarz
komentarz

Nie wiem czy tak naprawisz swojego Winampa. Skoro są luki to musisz ściągnąć nowego winampa gdzie luki są załatane.

Danyyy
komentarz
komentarz

http://www.pcworld.pl/news/137409/Grozne.d...w.Winampie.html <--------- odinstaluj tą i zainstaluj wersje 5.52 :) skoro oni to zalecają to po instalacje tej wersji nie bedziesz juz Miała takich Problemów :)

Mysterious
komentarz
komentarz

Dziękuję bardzo, zainstalowana nowa wersja Winampa rozwiązała problem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.