x-kom hosting

4850 bądź 8800 GTS

Mattix95
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam !

Mam taki zestaw jak w sygnie . Chcę go rozbudować o 4850 albo 8800 GTS . Czy zasilacz starczy do tych kart ?

P.S Jak finanse dopiszą to może skuszę się na 4870 ale wtedy chyba ( na pewno ) zasilacz nie starczy . Sami oceńcie .

EDIT :

Oczywiście nie myślcie że zapomniałem o overclockingu ;) . Zdaje sobie z tego sprawę i dlatego dokupię Pentagrama Karakorum i zacznę kręcić (jak już będę miał kartę graficzną ) .

mis456
komentarz
komentarz

Powinien starczyć

Kamix
komentarz
komentarz

Utrzyma nawet po OC :)

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

:) Dobra , Czyli 4850 i 8800 GTS utrzyma . A jak by wyglądała sprawa z 4870 ? :)

EDIT :

Kalkulator pokazuje 306 Watów ze wszystkimi dodatkami ( pendrive , 4870 , 2 wiatraki w budzie , napęd [którego póki co nie mam :) ] )

Jokeer
komentarz
komentarz

Ja osobiście bym się bał podłączyć 4870 pod 400 watowy zasilacz ;)

Kamix
komentarz
komentarz
Ja osobiście bym się bał podłączyć 4870 pod 400 watowy zasilacz wink.gif

No bez przesady znam gościa któremu ProComp 450W ciągnie Quada z 8800GTX.

Chieftec 400W ciągnie HD4870 i E8500@4Ghz więc tu nie powinno być problemu.

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko dlaczego ? Dlatego że producent podał że wymagany jest markowy 450 W ? Mi pokazuje kalkulator przy właśnie ilości dodatków których rzadko używam 306 W . Napędu DVD nie mam :D ( leży zepsuty i czeka na wymianę ) , Pendrive ( rzadko , tylko żeby przechować coś cennego :) ) , 2 wiatraki Arctic Cooling Fan Pro TC leżą niepodłączone bo płyta ma tylko wejścia 4-pinowe no chyba że kupię przejściówkę . I to wszystko .

EDIT :

A więc dlaczego miałaby ona nie pracować albo tak jak to napisał Jokeer :

Ja osobiście bym się bał podłączyć 4870 pod 400 watowy zasilacz

Jakieś wyjaśnienie :) ?

Kamix
komentarz
komentarz

Markowa 400W potrafi bardzo dużo :)

Bez żadnego strachu.

Mattix95
komentarz
komentarz

A teraz takie dziecinne pytanie ?

Czy mój zasilacz można nazwać zasilaczem z Wyższej Półki ? :D Tak wszyscy zachwalają BeQuiety a cena nie zachwyca :)

EDIT :

To chyba dozbieram do 4870 i poczekam na niekończący się koniec kryzysu :) albo pojadę gdzieś do hurtowni . Jeszcze tylko pytanie : Jaka jest rozsądna cena za 4870 ( taka przed kryzysem ? )Zależy mi na bardzo na tym aby była cicha :) FanFixa zrobię tylko wtedy kiedy tempy będą ok .

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
A teraz takie dziecinne pytanie ?

Czy mój zasilacz można nazwać zasilaczem z Wyższej Półki ? :D Tak wszyscy zachwalają BeQuiety a cena nie zachwyca :)

http://zenfist.pl/be-quiet-straight-power-e6400w-p-2372.html

parametry ma spoqo

Jeszcze tylko pytanie : Jaka jest rozsądna cena za 4870 ( taka przed kryzysem ? )

wrzesień/październik(2008) 800~700zł

Mattix95
komentarz
komentarz
wrzesień/październik(2008) 800~700zł

Dobra , to jednak się wstrzymam z kupnem 4870 bądź 4850 . Około 200 zł różnicy za ten sam sprzęt to przesada . Czyli mógłbym spokojnie włożyć tam jedną z kart albo 4850 albo 4870 ? Przypominam że dodatki wymienione wyżej są tylko w ,,razie czego'' ;) .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.