x-kom hosting

OCZ SXS 500W

kuba1012
utworzono
utworzono

Czym różnią się wersje tego zasilacza rev 1 i rev 2?

Bo kupiłem w sklepie na allegro zasilacz rev 2, a przysłali mi chyba rev 1 (dlatego, że ma jedno złącze pci-e 6pin) i nie wiem czy opłaca mi się domaganie przysłania wersji rev 2?

mis456
komentarz
komentarz

rev 2 jest cichsza, wymieniaj jeśli Ci na tym zależy

Lipton
komentarz
komentarz

Nie chciałem zakładać noweg topicu, a widzę, że przymierzasz się do kupna tego zasilacza :)

Użytkowałem go pół roku, ogólnie super zasilacz o dużej mocy w dodatku cichy. Ostatnio postanowiłem go sprzedać razem z innymi częściami(nie potrzebna mi taka mocna zasiłka) no i byłem mocno zdziwiony widząc elektrolit wylewający się z kondensatorów i inny elementów w tymże zasilaczu. W dodatku nie pracował on przy nadzwyczajnym sprzęcie, bo takim nie nazwiemy GF 8600GT i Athlona 3800+ X2. To tylko spostrzeżenia czy też doświadczenia z tym zasilaczem. Warte zaznaczenia jest też, że nigdy nie miałem restartów komputera.

kuba1012
komentarz
komentarz
rev 2 jest cichsza, wymieniaj jeśli Ci na tym zależy

Tylko tym się różnią te zasilacze?

Nie chciałem zakładać noweg topicu, a widzę, że przymierzasz się do kupna tego zasilacza :)

Zasilacz już mam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.