x-kom hosting

Xbox 360

Czabi
utworzono
utworzono

Witam. Mam zamiar kupic Xboxa 360 i chciałbym zapytac jaka gre mi polecicie? Co myslicie o Gears of war 2? Moze polecicie cos innego?

djkraszinio
komentarz
komentarz

obowiązkowa pozycja to Gears of War 1 i 2 potem mogę Ci jeszcze polecić Left4Dead,Halo 3, Project Gotham Racing

jeżeli lubisz horrory to Dead Space, nowego Prince of Persia, Call of Duty World at War, Mass Effect, Fable 2 według mnie te gry są najbardziej godne polecenia grałem we wszystkie może oprócz pełnej wersji Dead Space ale we wszystkie grało mi się wyśmienicie i zapewniły mi długie godziny rozrywki :)

kozman
komentarz
komentarz

W zależności co lubisz :)

Ja wybrałbym na początek GTA4 (chyba że grałeś na PC)

Później wybrałbym coś bardziej exclusive, np. Gears of war 2, PGR, Forza.

Fifa na konsole również jest godna uwagi.

NowakoV
komentarz
komentarz
Prince of Persia, Call of Duty World at War,
nie warto tego na początek kupować, gry są takie sobie...już lepiej CoD4
GTA4
co kto lubi...mi się nie podobało. z ledwością udało mi się zmusić do przejścia całości
PGR, Forza.
już trochę przestarzałe, a też nie są to jakieś wybitne ścigałki. Lepiej poczekać na Race PRO.

Resztę polecam tak samo jak koledzy, a szczególnie Dead Space'a, który mnie rozwalił pod każdym względem.

I od siebie dodam: Bioshock i Mirror's Edge (specyficzna gra, ale mi się bardzo podobała)

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Zmieniłem zasady konkursu, co do wygrania Street Fighter IV na xbox-zone:

****

W razie czego, zapraszam do komentowania tutaj:

****

lub na forum:

****

// Sorry, ale mam już dość tych linków.

// Załóż sobie jeden temat gdzie będziesz je wklejał. W innych tematach nie chcę ich widzieć.

// Dziękuję.

// NowakoV

Naxi
komentarz
komentarz

ja takze bardzo polecam dead space i nie zgodze sie ze prince of persia jest niewarty uwagi tez jest super taka spokojna odskocznia :)

cod waw taki super nie jest ale cod 4 wymiata

NowakoV
komentarz
komentarz

nie zgodze sie ze prince of persia jest niewarty uwagi tez jest super taka spokojna odskocznia
Tego nie napisałem. Po prostu uważam, że jak na początek są lepsze gry do kupienia.
Naxi
komentarz
komentarz
Tego nie napisałem. Po prostu uważam, że jak na początek są lepsze gry do kupienia.

z tym sie w 100% zgadzam ;)

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Na początek - GOW, Obliviona, PGR4, FIFE09

adasko887
komentarz
komentarz

Ja polecam GoW 2, Mirror's Edge i Fifa Street 3 w którą gram.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.