x-kom hosting

Zasilacze Super Flower

oban26
utworzono
utworzono

Siemka mam takie pytanie czy ktoś posiada zasilacze firmy wymienionej w temacie chodzi mi konkretnie o zasilacze w zakresie 600-1000W bo mam zamiar kupić a dużo opinii na ich temat nie piszą ale z tego co czytam to są nawet dobre ale chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto miał z nimi do czynienia...

Cold
komentarz
komentarz

Osobiście nie miałem z nimi kontaktu, ale nie kupiłbym go. Dlaczego? A datego, że jestto firma mało znana i nie wiadomo jakiej jakości sa te zasilacze. Ja polecam ci BeQuiet, tagan, pentagram i chieftec,

rafalluz
komentarz
komentarz

Stany średnio-niskie wedle relacji testów zza granicy (np. z JonnyGURU), są znacznie lepsze zasilacze w podobnych cenach.

oban26
komentarz
komentarz

no tak tez myślałem ze jak nie ten to może tagan

Shavoo
komentarz
komentarz

Ja mam zasilacz tej firmy, jest naprawde dobry nie mam zastrzezen ;)

oban26
komentarz
komentarz

no mi to chodzi o to by zasilacz by solidny bo mam zamiar kupić nowa grafe HD4870 1Gb albo gtx260 i żeby nie było za mało mocy i chodził stabilnie no i żeby ten zakup by tez trochę na dłuższy czas żebym nie musiał za 6 miesięcy kupować nowego w razie jak by mi się kiedyś udało kupić gtx295 albo HD4870x2 :P

Gość
komentarz
komentarz

Myślę aby wziąć zasilacz sprawdzonej firmy.

Polecam: KLIK, KLIK, KLIK, KLIK :)

oban26
komentarz
komentarz

właśnie z jednej strony to jestem za tymi znanymi i już wypróbowanymi zasilaczami a z drugiej coś mnie korci żeby wypróbować tamten, ale chyba prędzej zostanę przy tych pewniakach tylko ze szkoda trochę kasy bo jednak taki TAGAN w takim przedziale mocy trochę kosztuje

Gość
komentarz
komentarz

Znaczy Tagan jest dobry, ale nie jest wysokich lotów(np. BeQuiet). Oczywiście nie spali ci kompa. Ja chciałem mieć taką zasiłkę, ale ktoś na tym Forum powiedział że można mieć lepszy i tańszy zasilacz. A mo zależało na odpinkach i podświetleniu wentyla. Ale zdecydowałem się na OCZ'a StealthXStream SLI 500W. Chyba że cena tagana spadnie o ok. 100zł w wakacje, to może sobie kupię :P

Link do Tagana: KLIK

Tak wygląda w ciemności:

192204m.th.jpg

Gość
komentarz
komentarz
Znaczy Tagan jest dobry, ale nie jest wysokich lotów

:blink:

Jedne z lepszych zasilek na swiecie

Gość
komentarz
komentarz
:blink:

Jedne z lepszych zasilek na swiecie

Zapomniałeś dodać że w ostatnim czasie "zrobiły się" awaryjne <_<

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak mówisz? Ktoś na tym forum, gdy składałem sprzęt wziąłem ten zasilacz, a ktoś mi mówi że lepiej wziąść chyba BQ albo OCZ nie pamiętam już. Może wezmę tą zasiłkę do nowego sprzętu, jeśli starczy kasy :P

No to jak? Brać Tagana za ok. 500zł czy OCZ SXS 500W za ok. 220zł?

Gość
komentarz
komentarz
No to jak? Brać Tagana za ok. 500zł czy OCZ SXS 500W za ok. 220zł?

Za 500zł można mieć lepszy zasilacz.

Zapomniałeś dodać że w ostatnim czasie "zrobiły się" awaryjne

dowody poprosze

btw, chyba niz znasz zasad netykiety. Nie cytuje się posta na który bezpośrednio odpowiadasz, chyba, że się odnosisz do konkretnej części posta.

Gość
komentarz
komentarz

Ale wolę oszczędzić i wziąść OCZ'a.

Chyba że ceny spadną to wezmę tego Tagana. Chcę mieć odpinane kable i podświetlany wentyl :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mogę kupować z allegro, bo kompa będę miał z dofinansowania :)

Będę kupował w bitcomputer :)

oban26
komentarz
komentarz

ja tam nie słyszałem złego zdania o TAGAN i myślę sobie kupić ten

http://www.allegro.pl/item560396322_nowy_z...perock_wwa.html

wydaje mi się że będzie mi dobrze służył przez dłuższy czas

Kryhoo
komentarz
komentarz

Dobry jest. Możesz brać bez wahania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.