x-kom hosting

"balerony"-czyli wszystko o naszych przyjacielach

Pavblo
utworzono
utworzono

Piszcie swoje przygody albo doswiadczenia przezyte na celeronkach:) moja historia zaczyna sie kiedy dostalem komputer ktory mial miec pentiuma 4 2ghz.kiedy go dostalem ciagle gralem w gry zachwycajac sie ze nic sie na nim nie tnie. bylem tak zachwycony sprzetem ze nie zwrcuilem uwagi ze na obudowie jest naklejka "intel inside celeron" :) lecz kiedy ja zobaczylem moje zycie sie zmienilo.... zdenerwowalem sie krzyczac na wszystkich w domu ze ja nie chcialem balerona tylko pentiuma!!! xD wtedy zawiodlem sie i odechcialo mi sie grac na tym sprzecie i juz po roku wychodzily takie gry ze nie moglem komfortowo grac:(teraz juz wiem ze balerony psuja zycie. trzeba na nie uwazac bo i tak mozna w tej samej cenie kupic lepszy sprzet:)

zeniTh
komentarz
komentarz

podaj mi procka z podstawka s775 za 160 zl ktory bedzie lepszy od celka d 352 3,2

Gość
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to nic śmiesznego. Celerony to procesory skierowane do konkretne grupy odbiorców i muszą spełniać takie a nie inne wymagania, w tym wypadku musza być tanie. Celki to tak jak Semprony w stajni AMD.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ta, ale Semprony o wiele lepiej nadają się do grania niż Celki (Celki D już są lepsze w tej kwestii, ale nadal słabsze od porównywalnych Sempronów). Może najnowsze Celerony coś zmienią.

  • 2 tygodnie później...
*Madzia*
komentarz
komentarz

Tak sie składa że na stacjonarnym kompie mam procka AMD Semprona, który faktycznie do gier jest naprawde niesamowity, natomiast w laptopie jest już Intel Celeron M i jest słabszy..gry nie chodzą tak jak powinny więc z nich zrezygnowałam. Ale Sempron do gier jest super :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.