x-kom hosting

G1

sulejman
utworzono
utworzono (edytowane)

Telefon umożliwia przeglądanie zasobów Internetu za pośrednictwem protokołu Wi-Fi i z wykorzystaniem sieci 3G. Zastosowana w urządzeniu przeglądarka to jednak nie Chrome, jak można by sądzić, ale aplikacja oparta na silniku WebKit (Andy Rubin z Google, jeden z prowadzących nowojorskie spotkanie nazwał ją "Chrome Lite"). Mimo że zarówno Chrome i przeglądarka internetowa w G1 oparte są na WebKit, to jednak ich rozwój przebiega niezależnie. Sergey Brin, jeden ze współzałożycieli Google, wyraził niedawno przekonanie, że Chrome stanie się docelowo częścią systemu operacyjnego Android, przeznaczonego dla smartfonów.

google-g1-1.jpg

co o nim myślicie bo chyba się skuszę

//Wstaw miniaturkę zdjęcia albo ją usunę!

//Ty kupiłeś go czy nie ? Raz piszesz, że tak innym razem, że nie :blink:

//Duban

mam ten telefon tylko używke

Gołaś358
komentarz
komentarz

tez mam ten telefon jest idealny to jest naprawdę cud techniki polecam każdemu jeśli nie wiem jak wyglada telefon

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.