x-kom hosting

Pentagram 460W Silent Force PSF-460-P12S

Defqon
utworzono
utworzono

Witam, za tydzień mniej więcej kupuję już mój nowy komputer. Wybrałem już wszystkie części lecz mam jeden problem - zasilacz który chce kupić jest nie dostępny w tym sklepie i nikt nie wie kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Mógłbym prosić o zaproponowanie zasilacza w TAKIEJ samej cenie, jakiegoś zamiennika tego Pentagrama.

ps. kupuję w esc.pl

Mój zestaw to

Procesor:

Intel Pentium Dual Core E5200 /2.5GHz, 2MB, 800MHz, BOX/

315 zł

Płyta główna:

MSI P35 NEO-F /intel P35/

299 zł

Pamięć RAM:

OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Platinum rev.2.0

145 zł

Dysk twardy:

Western Digital 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII [3200AAKS]

220 zł

Karta graficzna:

Gainward Radeon HD4850 GoldenSample 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out

679 zł

Nagrywarka DVD:

Pioneer DVR-216D SATA (black)

99 zł

Obudowa:

Sharkoon Rebel 9 Economy Edition /Black/

149 zł

Zasilacz:

Pentagram 460W Silent Force PSF-460-P12S

169 zł

I dodać do tego chłodzenie wodne

MNP Black Set Starter Kit

Razem: 2179zł

tomek.b9
komentarz
komentarz

Chieftec 400W [GPS-400AA-101A] w esc za 175 zł

Gość
komentarz
komentarz

ModeCom MC 400W :)

Defqon
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chce Modecomów. Źle mi się kojarzy ta marka :P Z takim sprzętem "full wypas kosmos odjazd" z Auchan.

Tomek, wystarczy 400W? I jak z głośnością tego zasilacza?

tomek.b9
komentarz
komentarz

Nie chce Modecomów. Źle mi się kojarzy ta marka :P Z takim sprzętem "full wypas kosmos odjazd" z Auchan.
Modecom'y z serii MC są dosyć udanymi zasilaczami. Nie ma się co obawiać
Tomek, wystarczy 400W? I jak z głośnością tego zasilacza?
Wystarczy. Zasilacz do najcichszych nie należy...ale za taką kase nie znajdziesz bardzo cichej konstrukcji. Chyba, że byś wziął BQ PurePower 350W, wtedy będzie troche ciszej ;)
Defqon
komentarz
komentarz (edytowane)

350W? A to wystarczy do mojego sprzętu? Zaznaczę że będę miał jeszcze chłodzenie wodne na procesor. No i będę trochę podkręcał procesor(pierwszy raz) bo do tej karty to chyba trzeba. Bo w cenie jest taki sam co Pentagram i to mi bardzo odpowiada.

Modecom jest w podobnej jakości co Pentagram? No i który Modecom 400W? ModeCom Premium 400W, ModeCom Feel III 400W PFC czy ModeCom Feel III 400W PFC.

Bardzo proszę o odpowiedź na powyższe pytania.

EDIT: A co powiecie o tym: Zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF 400W?

Gość
komentarz
komentarz

ModeCom MC400 ;)

Defqon
komentarz
komentarz (edytowane)

1.Jak liczyłem na tym kalkulatorze http://extreme.outervision.com/PSUEngine to mi wyszło mniej więcej 320W. Czy na wasze oko 400W wystarczy?

2.A ten ModeCom jest na podobnym poziomie co ten Pentagram i mniej więcej tak samo hałasuje?

3. A co napiszecie o Zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF 400W?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Do tego zestawu spokojnie wystarczy markowe 400W :)

ModeCom MC jest trochę cichszy od Pentagram'a :)

Amacrox Warrior to konstrukcyjnie to samo co ModeCom MC z innym okablowaniem i wentylatorem. Jest również trochę cichszy :)

Defqon
komentarz
komentarz

No to AMACROX to mój wybór. Wygrała marka inna niż Modecom oraz czarna obudowa ^^

Dziękuje:)

Amacrox Warrior AX450-PNF 400W to mój ostateczny wybór.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.