x-kom hosting

Nowy zasilacz do starszego komputera

smily
utworzono
utworzono

Potrzebuje nowej zasiłki do kompa bo teraz mam NoName 300W. Zamierzam niedługo zmienić parę części więc coś lepszego jest potrzebne. Mój sprzęt:

- Asrock k7vt2

- AMD Athlon XP 1900+ 1,66Ghz

- Kingston DDR 1GB 400Mhz

- Radeon 9600Pro

- Seagate 80GB

Zamierzam w tym roku wymienić kartę na GF 7300/7600 lub Radeon HD 3xxx oraz nowy dysk 320GB. No ale wpierw trzeba jakąś zasiłkę:) Interesuje mnie ModeCom Feel III 350W ale nie wiem czy nie będzie trochę za słaby, ewentualnie inne firmy. Zasilacz do 150-200zł najlepiej.

//tytuł tematu formułujemy konkretnie - poprawiono

//BlackRaven

maxsp2
komentarz
komentarz

MODECOM MC 350 najtaniej i najlepiej .I nawe jak zminisz kompa na nowe gdzie bedzie glownie uzywal 12v to tez wystarczy do x2.

Coś bardziej powszechnego na przykład CHIEFTEC-GPS350.

Ale równie nie jest zlyw wyborem ten modecom bo twj komp nie ciagnie duzo.

cubEE18
komentarz
komentarz

Tu masz zasilacz z zapasem mocy Chieftec, Modecom'ów FEEL nie kupuj, niby III to poprawiona seria ale lepiej kupić coś innego :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten zasilacz spokojnie starczy: KLIK. Oczywiście będzie zapas na nowym sprzęcie :)

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

Ja mam u starego komputera Modecom Feel 3 350W i nie nażekam.(Intel Celeron 2,0,256MB ram Kingston,GRafa Radeon 9550)

Gość
komentarz
komentarz

Feelle III to już są dobre zasilacze. Ale do "szczytu" jeszcze im daleko. W niektórych sklepach te zasilacze są montowane w starych kompach. Tak więc Feel III można spokojnie montować w starych kompach. W nowszych, potrzebujących dużo mocy najlepiej nie montować tego zasilacza :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.