x-kom hosting

Vista zużywa 1.5 ramu ?

cod3r
komentarz
komentarz

Ja mam 4GB. Ram i Viste 32 + sp1 i pokazuje 4GB ale tak tylko obsluguje 3.5 GB Max :)

Dracoo
komentarz
komentarz
wallbash.gif Vista 32Bitowa (x86) odczyta 4GB ramu! Ale musi byc Service Pack 1, i Vista nie zabiera ci 1,5GB ramu tylko tyle ci system nie wykrywa!!

:lol:

Mam Viste Ultimate 32bit SP1 i co i mi czyta 3070MB <_<

W moim komputerze wykrywa całe 4GB ale windows nie umie tego wykorzystać...

I nie mów jeśli nie wiesz o co chodzi

Gość
komentarz
komentarz
Mam Viste Ultimate 32bit SP1 i co i mi czyta 3070MB dry.gif

No to masz problem, bo powinno wykrywac 4GB przy SP1...

Dracoo
komentarz
komentarz

No wykrywa mi 4GB ale system 32bitowy nie umie wykorzystać tych 4GB... tylko te 3GB z hakiem...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

32ka wykorzystuje 3,5gb, ale tego nie wykorzystasz pod systemem 32bitowym no nie da rady po prostu.

masz tu screen'ki, to jest dowod ze 2GB pamieci wystarczy do systemu 32bitowego! Wazniejszy jest procesor, moze Pes to nie jest najbardziej pamieciożerna gra ale, PES 2008 i PES 2009 odpalowne w oknach na 1024 max detal + Instalowanie gry ktora ma prawie 10GB i rozpakowywanie paczki rar'a 4GB (zawiera bardzo duzo plikow) nie zjadlo calej pamieci, baa i jeszcze spokojnie screeny do painta wrzucilem, zapisalem, moglem pograc sobie nawet w PES'a i wszystko dobrze chodzilo!

Edit: No i sciagal jeszcze jDownloader :D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

post-25844-1235071755_thumb.jpg

post-25844-1235071787_thumb.jpg

post-25844-1235071820_thumb.jpg

Edytowane przez ya20081
Dracoo
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak włączę GRID'a, Call of Juarez, CoD 4, CoD5 to mam prawie całą pamięć wykorzystaną no procesor w sumie też...

Przy 1 grze mam wykorzystane <1.6GB, a są takie co jeszcze więcej ramu ciągną więc na Viste przydało by się 4GB czy to 32bit czy 64bit

Edytowane przez Dracoo
Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja na ogół przy pulpicie mam 1,6GB w zużyciu :)

Jak włączam jakąś wymagająca grę to jeszcze znacznie więcej, ale o nic się nie martwię bo mam 6GB ramu w sumie ^^ i to nie byle jakiego ;)

Jeżeli chcesz się bawić w vistę to 4gb ramu to podstawa, takie są realia.

Jeżeli masz tą czwórkę, to nie masz się o co martwić ;)

Jeśli zaś masz mniej, to radze przejść na XP lub dokupić sobie kości.

To tyle na ten temat...

P.S.

Z SP1 powinien widzieć te 4GB, ale na ich pełne wykorzystanie jest niestety marna szansa ;)

Edytowane przez Wieszak

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.