x-kom hosting

"Fenomen" Abitu KN9

fistach
utworzono
utworzono

witajcie,

zamierzam złozyć kompa,

znam sie na tym tyle o ile.. wiec przejrzałem mnóstwo stron, przeczytałem nie jeden wątek na forach czy też ranking.

Frapuje mnie jedno:

jak to jest z szeroko polecanym i zachwalanym na forach, laureatem pierwszego miejsca wg egieldy : abitem kn9...

Po pierwsze: nie ma go w ani jednym odwiedzonym przeze mnie sklepie komputerowym (a troche ich zwiedziłem),

[ edit: na giełdzie warszawskiej byl w 1, jedynym punkcie! ]

A jest tylko w zaledwie kilkunastu sklepach internetowych

Rodzi sie tu pytanie: dlaczego zachwalany w środowisku sprzęt, nie posiada zaplecza dystrybucji, dlaczego nie kupuja go sklepy i salony... czyżby jednak nie byl taki dobry ?! Dla mnie logicznym jest, że o dobry sprżet, powszechnie chwalony- sprzedawcy & sklepikarze będą zabiegać, bo na pewno nie jeden klient o niego zapyta...

Po drugie: w sklepach mówią mi że to chała, a dziś na giełdzie to facet powiedził- tu cytat: "Panie dziadostwa to ja nie sprzedaję"

Więc jak to jest: na forach chwalą, w realu wyzywaja od najgorszych rupieci ?!

Po trzecie: jakim cudem, ten chwalony podzespół jest tak tani. Przecież już nawet w obecnych czasach dzieciom się mówi: że jak coś jest dobre, to nie moze być tanie-- a umówmy się: to jest jedna z najtańszych płyt głównych

a jak wiadomo części, łącza itd kosztują

a może te części zrobione są z o wiele gorszej jakości materiałów?

w jednym z wątków przeczytałem że jest nawet lepszy od płyty asusa za 400 zł... bo i chyba jest bo wygrywa z owiele drozszymi płytami w rankingu ( http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-15 )

Reasumując: biorąc pod rozwage wszystkie argumenty, zastanawiam się: gdzie tkwi haczyk? jak to jest naprawde z abitem kn9? chała czy cudo? bo naprawde można się czuć zdezorientowanym......

odrazu mówię: ten post nie jest wyzwiskiem w niczyją stronę, ani szyderczością, ani obrazą Was Forumowiczów. Cenię Waszą oinię, o czym świadczy chocby fakt żezainteresowałem sie pod wpływem Waszych opinii do szukania tej płyty.

Jedyny cel: to zrozumienie: jak to jest mozliwe, że 1 produkt może być tak diametralnie różnie oceniany, tak nisko wyceniony skoro jest b.dobry i co mnei frapi najmocniej niepreferowany [lub dosadniej mówiąc krytykowany*] przez sprzedaców

Jeżeli umiecie wyjaśnicmi fenomen tej płyty, to napiszcie...

Tylko prosze o jakieś mądre, normalne noty, a nei lanei wody w stylu: jest dobry i juz!

* żałuję, ale wtedy jeszcze nie miałem takich przemysleń i nie spytałem dlaczego uważają do za "chałę"

KeNNy
komentarz
komentarz

Nie ma żadnych chaczyków płyta dobra i tania i dlatego tak popularna.

A jest dostępna w 50% sklepów internetowych.Np na www.apollo.pl

Gomez
komentarz
komentarz

Wedlug mnie plyta dobra a czemu nie produkuja? Coz zapytaj producenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.