x-kom hosting

Fortron bluestorm2 400W

lisciuxd
utworzono
utworzono

Witam, mam zamiar kupic zestaw skladajacy sie z e5200,sapphire hd4830 512mb,kingston hyperx 2gb 800mhz,samsung spinpoint 320gb,msi p35 neo-f,pioneer dvr 20x

Chce krecic procek tak do 3.0ghz, czy fortron bluestorm2 400W uciagnie to wszystko z oc? (karty nie mam zamiaru krecic).

Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz wystarczy do tego zestawu (nawet po O/C) :)

klikszen
komentarz
komentarz

mozesz smialo brac

Gość
komentarz
komentarz

A ja nie wiem czy możesz brać, bo nigdzie nie mogę w necie zobaczyć ile ma W na 12V...

W każdym bądz razie jeśli nie znajdziesz tej informacji rozglądałbym się za czyms innym.

BlackRaven
komentarz
komentarz
A ja nie wiem czy możesz brać, bo nigdzie nie mogę w necie zobaczyć ile ma W na 12V...

Marecki ma rację, jeśli nie pomyliłem modeli to na 2 liniach 12V ten zasilacz ma odpowiednio 14 i 13A (KLIK!). Szukałbym czegoś mocniejszego.

lisciuxd
komentarz
komentarz

Ale ten dobry by byl? Czy jest mozliwosc spalenia.

mis456
komentarz
komentarz

JAki ten?

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Wystarczy, wystarczy, ale rzeczywiście jakiś dziwny model, GLN 400W ma 29A na 12V, a to teoretycznie niższa półka. Corsair 400CX będzie jeszcze lepszy, choć o 1A.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.