x-kom hosting

Jak wypozycjonowac strone bez farmy linków?

Cold
utworzono
utworzono

Witam.

Może zadam trochę dziwne pytanie, ale nie znam na nie odpowiedzi.

Otóż zawsze jak pozycjonowałem swoje strony to dodawałem je do różnych katalogów, ale zawsze wymagali linku w stopce. Moje pytanie brzmi:

Jak wypozycjonowac stronę, nie robiąc farmy linków w stopce? Mam z tym duży kłopot, ponieważ wiem, żeby wypozycjonowac stronę to trzeba katalogowac i zdobywać linki, ale jak to robić nie zaśmiecając strony?

bush
komentarz
komentarz

Sam pozycjonuje swoje forum (forumoc.pl) i też miałem z tym problem, ale jest wiele katalogów gdzie nie trzeba dodawać linku.

Polecam wykupywanie linków po np 1zl na allegro, ja z ostatnich miejsc jestem na 2-3 w swoich frazach.

Cold
komentarz
komentarz

ale rzecz w tym, że katalogi z najwyższym PR i najwyższymi pozycjami w google wymagają linka :(

Lucider
komentarz
komentarz
Polecam wykupywanie linków po np 1zl na allegro, ja z ostatnich miejsc jestem na 2-3 w swoich frazach.

Za takie porady powinno się linczować. Linki za 1zł są wstawiane masowo, czyli kupujesz miejsce obok 50 innych linków, które to nie mają mocy pozycjonerskiej jak liczba linków tylko przekroczy 10 wychodzących na stronę.

PR już daaawno przestał się liczyć i nie przejmuj się tym, że katalogi o wysokim PR wymagają linka i wstawiaj do tych które nie wymagają. Na dzień dzisiejszy znajdziesz takich kilka tysięcy i nawet przy niskiej mocy SEO dużo da.

Poza tym katalogowanie to zabieg sprzed kilku lat. Dzisiaj liczą się precle, precle i jeszcze raz precle. Zabierz się za pisanie artykułów, i publikuj a efekty otrzymasz i to szybko. Jak chcesz to przeczytaj mój artykuł:

http://www.e-pomocnik.pl/artykul.php?id=1

Cold
komentarz
komentarz

A

Zabierz się za pisanie artykułów

A ja znowu słyszałem, że zawartość jest mało ważna tylko linki? Teraz to jestem całkiem skołowany.

Lucider
komentarz
komentarz

Chodzi o artykuły do precli, gdzie zawartość faktycznie nie musi być wspaniała, ale żebyś w nią wplótł ze dwa trzy linki na dane słowa kluczowe. Istotne, żeby jednego tego samego artykułu nie dawać do więcej niż 2-3 precli, stąd ta technika jest czasochłonna, ale bardzo istotna i dająca dobre efekty. Sprawa wygląda tak:

Piszesz artykuł na 1000znaków (mniej niż 1/3 strony) w który wplatasz słowo kluczowe (zazwyczaj jest limit do 3) normalnym linkiem (czyli "Pandy to fajne <a href="Twoja strona">misie</a>, które żyją[...]). Zakładasz konto na preclu i publikujesz artykuł. Spis precli masz tutaj:

https://www.seo.net.pl/spis_presellpage/

mariolosek
komentarz
komentarz

Możesz również próbować stworzyć coś ciekawego, co przyciągnie blogerów bądź użytkowników (ludzie lubią pisać o ciekawych rzeczach, które znajdą).

  • 1 rok później...
dream.
komentarz
komentarz

Artykuły promowane - w preclach tak jak kolega wcześniej wspomniał. Dobra metoda, tylko musisz napisać parę artykułów lub to komuś zlecić (ok. 2-3zł / 1000znaków) i najlepiej dodawać jeden artykuł maksymalnie do 3 precli, chociaż lepsze rezultaty przy 1-2.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.