x-kom hosting

Czy komp nie pójdzie z dymem ?

lunatyk604
utworzono
utworzono

Witam na forum.. Moje pytanie dotyczy, zestawu Della GX280. Mianowicie... Mam zamiar stunningować trochę ten zestaw i zrobić go pod gierki.

Czy końcowa konfiguracja :

P4 3.0GHz

2 GB RAM

SB4670(karta muzyczna)

HDD 320GB

DVD-RW

+Radeon HD4550(grafika), jest bezpieczny ? Mój zasilacz ma max 210W i nie jest to jakaś specjalna marka... Ot taki zasilacz dołączony do zestawu przez DELLA. Sprawa dotyczy tego, czy po dołączeniu tego Radeona mój komputer nie pójdzie z dymem...?? Zasłyszałem, gdzieś na forum, że właściwie, karty bez dodatkowego zasilania pobierają energie z portu PCIE. Jeżeli tak... To wydaję mi się, że te 200W powinno styknąć... Proszę o odpowiedź. Dodam, że jestem

laikiem..

Gość
komentarz
komentarz

Ten zasilacz (210W) nie wystarczy do tego zestawu :)

lunatyk604
komentarz
komentarz
Ten zasilacz (210W) nie wystarczy do tego zestawu :)

A czy bez tego radeona da rade... ? Ewentualnie zamiennie z HD2900 256MB DDR2... Może?

Cholera... Chciałbym pokatować jakieś nowe gierki, ale sprawa się przedstawia tak, że

kupiłem kompa... W którego nie opłaca się inwestować.

Gość
komentarz
komentarz

Napisz jakiej firmy jest ten zasilacz :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
A czy bez tego radeona da rade... ? Ewentualnie zamiennie z HD2900 256MB DDR2... Może?

gdzie takie sprzedają? chętnie kupię

jakie masz mobo? na pewno z pci-e?

lunatyk604
komentarz
komentarz
gdzie takie sprzedają? chętnie kupię

jakie masz mobo? na pewno z pci-e?

Po kolei... Zasilacz DELL'a. Tam coś w końcu pisze 210-240W... Ale nie wiem na, które kabelki czy coś... :) Mobo DELL'a robione przez FOXCONN'a...

A radka dostaniesz na allegro. :P Tylko nie kupuj wszystkich. ;)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Po kolei... Zasilacz DELL'a. Tam coś w końcu pisze 210-240W... Ale nie wiem na, które kabelki czy coś... :) Mobo DELL'a robione przez FOXCONN'a...

A radka dostaniesz na allegro. :P Tylko nie kupuj wszystkich. ;)

wybacz ale myślałem że hd2900 mają ddr3/4 ale spoqo xd

http://allegro.pl/item549033087_najnowsza_..._eah2900xt.html

nie zmieniaj na hd2900 ona mimo że jest starsza żre o wiele więcej prądu

jeśli obudowę masz też della desktopową to zasiłki nie wymienisz no chyba że na inna della

lunatyk604
komentarz
komentarz
wybacz ale myślałem że hd2900 mają ddr3/4 ale spoqo xd

http://allegro.pl/item549033087_najnowsza_..._eah2900xt.html

nie zmieniaj na hd2900 ona mimo że jest starsza żre o wiele więcej prądu

jeśli obudowę masz też della desktopową to zasiłki nie wymienisz no chyba że na inna della

http://allegro.pl/item549363544_low_profil...256mb_ddr2.html

Miałem tego na myśli. :P

No właśnie wiem... Kiepsko. Chyba popracuję na nim a potem na części pójdzie. Ma integre w sumie do 128.... Na counter-strike'a styka... hehe.

Dz. Za posty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.