x-kom hosting

Podłączenie PC do TV

Aragorn2311
utworzono
utworzono

Czesc wszystkim. Zakupilem ostatnio karte grafiki Nvidia 6200 256 Mb i mam ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego kabla do polaczenia kompa z tv. Napiszcie gdzie moglbym nabyc taki kabelek i czy musze odpowiednio skonfigurowac pc do ogladania filmow na telewizorze. Pozdrawiam

Bamu
komentarz
komentarz

To też zalezy jakie masz wejscia w TV. ale wejscie EURO napewno masz. a oto przyklad kabelka http://allegro.pl/item190953628_podlacz_ko..._20_metrow.html

ale terz mozesz kupic taki kabelek ze po jednej stronei jest taka sama wtyczka jak po drugiej, ale to juz musisz miec takie wejscie w TV. dlatego najlepiej kupić kabelek na Euro.

Gość
komentarz
komentarz

Aragorn2311, Kabel powinien być dołączony do karty graficznej.

Bamu
komentarz
komentarz

Ano racja, ale te kable przeważnie bywają zakrutkie

Gość
komentarz
komentarz

Dlatego są zakończone gniazdem i będziesz musiał tylko dokupić przedłużkę Video (albo na eurozłącze)

Aragorn2311
komentarz
komentarz

Faktycznie do karty graficznej byl dolaczony kabel ale jest za krotki i niestety nie mam takiego wejscia w TV. Jezeli mam dokupic przedluzke na Video lub na Euro napiszcie jak nazywa sie taki kabelek bo jak szukalem na allegro lub innych tego typu stronach to sa takie przewody ale z inna koncowka do PC(moje gniazdo w karcie graficznej ma wejscie na wtyczke z 10 "bolcami").

Aragorn2311
komentarz
komentarz

Bardzo dziekuje za pomoc. Teraz jest GIT :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.