x-kom hosting

Jaki wybrać hosting?

blid
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie! Obecnie posiadam stronę w hostingu firmy: www.glowanet.pl Niestety nie jestem zbytnio zadowolony, ponieważ moja strona co jakiś czas nie działa, wyskakują jakieś błędy bazy mySQL. Niektórym użytkownikom w ogóle nie może się otworzyć. Czasem nawet bardzo wolno się ładuje. Planuję teraz zakupić nowy hosting na rok, jednak mam dylemat co wybrać. Wybrałbym prawdopodobnie www.dhosting.pl, bo słyszałem o nich dobre opinie. Jednak niestety w chwili obecnej mnie nie stać. Ważne żeby pojemność serwera była min. 1 GB oraz jakaś sensowna ilość transferu. Co do ceny, za tamten serwer zapłaciłem koło 60 złotych, chciałbym teraz wydać maksymalnie 100, najlepiej jednak jakby to było nieco mniej. Na hostingu ma stać strona drużyny esportowej, na której aktualizacje są częste i wchodzi duża ilość użytkowników, dlatego nie mogę sobie pozwolić na jakiś brak działania, tak jak w przypadku małej strony prywatnej. Szukałem na forum rozwiązania, jednak nie znalazłem nic konkretnego. Z góry dziękuję za odpowiedź i rzetelną pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez blid

Cold
komentarz
komentarz

Za 100zł to ciężko będzie znaleźć ci hosting z takim transferem. Takie hosty zwykle chodzą po 200zł - 300zł. Z tańszych to znalazłem netmark.pl po 204zł i glowanet, ale napisałeś, że go nie chcesz. Jeżeli rzeczywiście masz dużą stronę to może postaraj się o sponsorów, zrób jakąś zbiókę dotacji na stronie.

blid
komentarz
komentarz

Tzn. napisałem 50 GB na miesiąc, bo taki miałem wcześniej z GłowaNET, jednak z tego co zauważyłem to jest dość dużo, dlatego wystarczy mi optymalnie.

Cold
komentarz
komentarz (edytowane)

To w takim razie cal.pl Tam masz 30Gb (jak mało to możesz dokupić transferu).

To chyba najtańszy hosting z takim transferem.

Edytowane przez Core14
blid
komentarz
komentarz (edytowane)

Faktycznie mają bardzo fajne ceny, lecz nie chodzi mi tylko wyłącznie o cenę, ale o na prawdę pewną firmę. Po stronie to nie wiem co o nich sądzić. Co sądzisz o www.linuxpl.com oraz www.netmark.pl?

Edytowane przez blid
Cold
komentarz
komentarz

U obu mam hosting i muszę przyznać, że obie firmy są bardzo dobre.

Do dużej strony wziąłbym jednak linuxpl, ponieważ mają naprawdę świetny support i zawsze pomagają na gg.

blid
komentarz
komentarz

Polecasz jeszcze jakąś firmę? Pojemność serwera 1GB/lub więcej oraz transfer min. 10GB/miesiąc.

Cold
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to cal.pl też jest dobry i mają dobrą ofertę. Poza tym netmark też jest dobry, tylko poprostu podkreśliłem, że w linuxpl mają lepszy support.

Archimedes
komentarz
komentarz

A nazwa.pl? Widziałem, że teraz hosting za darmo, lecz nie zagłębiałem się no ale mogłbyś oblukać.

krzysiek89
komentarz
komentarz (edytowane)

Darmowy hosting w nazwa.pl dotyczy tylko firm i okres przez jaki działa usługa za darmo to 6 miesięcy po których należy opłacić już normalnie za kolejny okres czyli rok i wnosi się opłatę 366zł.

Edytowane przez krzysiek89
Cold
komentarz
komentarz
Widziałem, że teraz hosting za darmo

Nic nie jest za darmo :)

Z innych firm to podobno dobre jest też hekko i ionic.pl

DawPi
komentarz
komentarz

Bierz dhosting.pl - albo liczysz na okazję albo na pewność działania i obsługę.

Jakość kosztuje.

  • 3 miesiące później...
Katastrofa
komentarz
komentarz

a ten hekko.pl? już słyszałem sporo o tym, ale sam nic nie wiem - polecisz to? bo widze że się znasz... :)

Shery
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja Ci mogę polecić hosting.

Bierz wszystko po za polskim hostingiem.

Miałem w łapach już ok. hmm 30-stu różnych serwerów, w tym: webd, linuxpl i inne tego typu.

Zawsze po jakimś czasie okazuje się że to crap a admini mają Cię w głębokim poważani...

Tak jest bo tacy jesteśmy my Polacy, zarobić i tyle.

Szukaj Niemieckiego hostingu, jeśli nasze łącza są w dobrej formie to pingi są czasem nawet niższe od polskich hostingów, nie mówiąc już o szybkości serwera i pakietów, po prostu oni mają taniej...

Jakość kosztuje.

A widziałeś ofertę hosteurope ?

Za śmieszne pieniądze masz serwer VPS -> czyli pół dedyka dla siebie.

2GB ram, dynamicznie do 4, moc maszyny to 2X Xeon 2.8Ghz, stoimy na nim od roku, admini są wręcz do rany przyłóż, jeśli jest jakiś problem admini następnego dnia robią porządek bez słowa.

Moja stronka ma bazę ok. 120Mb na portal i ok. 50mb na forum, jednej zwiechy nie było.

Kurcze, mamy do Niemców różne "fochy" ale niestety, w hostingach między nami a nimi jest przepaść a my jesteśmy na dnie.

Jak poszukasz to na niemieckich strnkach znajdziesz Hosting który ma 2x tyle transferu za kilka euro.

btw. za troszkę ponad medium packa masz VPS (kilkaset GB na mies) na HE xDDD a każdy VPS zmiecie Ci wirtualny hosting...

Edytowane przez Sh3rowatY
M4tth3w
komentarz
komentarz

Osobiście polecam linuxpl.com

Nie drogi hosting, o świetnym uptime, i dobrych parametrach.

Katastrofa
komentarz
komentarz
A ja Ci mogę polecić hosting.

Bierz wszystko po za polskim hostingiem.

Miałem w łapach już ok. hmm 30-stu różnych serwerów, w tym: webd, linuxpl i inne tego typu.

Zawsze po jakimś czasie okazuje się że to crap a admini mają Cię w głębokim poważani...

Tak jest bo tacy jesteśmy my Polacy, zarobić i tyle.

Szukaj Niemieckiego hostingu, jeśli nasze łącza są w dobrej formie to pingi są czasem nawet niższe od polskich hostingów, nie mówiąc już o szybkości serwera i pakietów, po prostu oni mają taniej...

A widziałeś ofertę hosteurope ?

Za śmieszne pieniądze masz serwer VPS -> czyli pół dedyka dla siebie.

2GB ram, dynamicznie do 4, moc maszyny to 2X Xeon 2.8Ghz, stoimy na nim od roku, admini są wręcz do rany przyłóż, jeśli jest jakiś problem admini następnego dnia robią porządek bez słowa.

Moja stronka ma bazę ok. 120Mb na portal i ok. 50mb na forum, jednej zwiechy nie było.

Kurcze, mamy do Niemców różne "fochy" ale niestety, w hostingach między nami a nimi jest przepaść a my jesteśmy na dnie.

Jak poszukasz to na niemieckich strnkach znajdziesz Hosting który ma 2x tyle transferu za kilka euro.

btw. za troszkę ponad medium packa masz VPS (kilkaset GB na mies) na HE xDDD a każdy VPS zmiecie Ci wirtualny hosting...

no ciekawie piszesz... ale pewnie admini niemieckojezyczni, a u mnie ztym cienko...

czy tak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.