x-kom hosting

Pomoc przy wybraniu zasilacza do komputera

Twetty
utworzono
utworzono

A więc tak moje podzespoły:

Procesor E7400

Karta HD 4870 1 GB

Pamięć OCZ 2x2GB cl4 reaper PC 800

Dysk Samsun 750GB 7200rpm 32MB cache SATA-II F1

Obudowa Antec 300

Płyta: MSI p35 lub MSI p45

Zestaw dopiero kupuje więc można coś zmienić jesli uważacie

I do tego zasilacz, myślałem coś tak do 300zł

Chciałem BeQuiet StraightPower E6 450W prawie równe 300zł, ale myślę że nie uciągnie

Zasilacz ma być pod normalne użytkowanie + w przyszłości tj. za miesiąc dwa od kupna przewidywane oc więc żeby też pociągnął i wtedy.

BeQuiet z większą mocą już dużo droższy, więc uciągnie ten do oc i później? Bo normalnie to uciągnie.

Jak nie to jaki wziąć inny?

Znacie może jakiś tester do sprawdzania ile będzie potrzeba WAT tylko żeby był po polsku, angielski jest w na forum, chyba że mi ktoś skonfiguruje pod to i wyśle test.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Gość
komentarz
komentarz

TEN zasilacz będzie dobry do tego zestawu :)

Twetty
komentarz
komentarz (edytowane)

A ten co ja podałem może być czy nie?

będzie tak samo cichy jak BeQuiet??

Gość
komentarz
komentarz
A ten co ja podałem może być czy nie?

Raczej wystarczy, ale lepiej mieć zasilacz z zapasem mocy :)

będzie tak samo cichy jak BeQuiet??

Nie, będzie głośniejszy ;)

Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz podany przez Warriora jest godny uwagi - fakt nie należy do naj cichszych ale za to pewnie można na nim pracować oraz bawić się w OC:}

Twetty
komentarz
komentarz (edytowane)
Zasilacz podany przez Warriora jest godny uwagi - fakt nie należy do naj cichszych ale za to pewnie można na nim pracować oraz bawić się w OC:}

Więc lepiej nie brać 450W bo może nie starczyć? OK to wezmę tak jak radzicie.

A może by tak tego lub tego?

ed// możecie mi podać jakąś stronkę gdzie zobaczę max głośność, ile ma db ten OCZ. Chcę porównać z innymi czy opłaci mi się kupić

Mattix95
komentarz
komentarz

Mis 456 w drugim linku jest zasilacz od Be Quiet'a ale E5 są one trochę gorzej zbudowane niż E6 . http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Z...he!_57.html Bierz śmiało tego ;) Cena trochę niższa niż na ESC i w końcu to E6 ;)

Pozdrawiam !

Mateusz

mis456
komentarz
komentarz
Mis 456 w drugim linku jest zasilacz od Be Quiet'a ale E5 są one trochę gorzej zbudowane niż E6

Wiem, ale widocznie nie zauważyłem że to E5.

To w takim sensie bierz Silver Power z pierwszego linku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.