x-kom hosting

Co zrobić żeby w słuchawkach słyszeć głos z mikrofonu.

4rch3r
utworzono
utworzono

Witam!

Mam osobno podłączony mikrofon i słuchawki ( słuchawki bez mikrofonu). Czy da się tak zrobić żebym słyszał to co mówię do mikrofonu w słuchawkach ??.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Oczywiście. W regulacji odtwarzania (2x click ikona głośnika w zasobniku systemowym) i odznaczasz budkę "wycisz" pod suwakiem mikrofonu

4rch3r
komentarz
komentarz

niestety dalej nie słysze głosu w słuchawkach. Słuchawki są dobre i mikrofon też.

harry88pl
komentarz
komentarz

to po za odznaczeniem wycisz daj jeszcze wskaźnik na samą górę, możesz jeszcze ustawić opcje zaawansowane, wtedy pod tabelką mikrofon będziesz miał button "zaawansowane" i tak będziesz miał opcje wzmocnienia mikrofonu.

4rch3r
komentarz
komentarz

wszystko jest na samej górze, na zaawansowane przy nagrywaniu głosu nie mogę kliknąć.

harry88pl
komentarz
komentarz

bo nie masz kliknąć przy nagrywaniu, tylko przy odtwarzaniu

4rch3r
komentarz
komentarz

to mam wszystko na samej górze i odznaczone. Może mam złe sterowniki ? :P

harry88pl
komentarz
komentarz

a może źle mikrofon podłączony?? :P masz jakiś program co Ci sprawdza czy dobrze jest podłączone?

4rch3r
komentarz
komentarz

tak bo nagrywam jak na klawiszu gram to wszystko słuchać jak odtwarzam przez słuchawki słucham muzyki wiec tez wszystko dobrze

harry88pl
komentarz
komentarz

nie wiem jak Ci pomóc... :( jeszcze możesz przeinstalować SKYPE, może pomoże

//a jaki to ma związek z tematem ? czytaj uważnie.

//kajzer

4rch3r
komentarz
komentarz

bardziej jest mi to potrzebne do nagrywania piosenek i musze miec odsłuch w słuchawkach :(

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Harry88pl, jak nie umiesz pomóc to nie pisz nic, możesz dostać warna za nabijanie postów.

Autorze tematu, jaką masz kartę dźwiękową?

4rch3r
komentarz
komentarz

nie wiem czy o to chodzi : VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Wchodzisz tak:

Start -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> pole 'Głośność urządzenia' tam jest przycisk Zaawansowane, klikasz go, otwiera Ci się okienko o nazwie Regulacja głośności. Na górze masz opcje, tam wybierasz Właściowości i w otwierającym się okienku kropkujesz wszystkie pola. Naciskasz OK. Powinien tam być też mikrofon. Zdejmujesz pod nim ptaszka z pola Wycisz. Powinno działać od razu

4rch3r
komentarz
komentarz (edytowane)

NAPRAWDĘ DZIĘKUJE !!! WSZYSTKO DZIAŁA. NIE WIEM CO BYM BEZ CIEBIE ZROBIŁ.

//Zdejmij capslock, inaczej Twoja wdzięczność wobec mnie zmaleje o 10%

//Michał Paluch

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.