x-kom hosting

Tel do 300zl

stawar12
utworzono
utworzono

Siemka

Potrzebuje kupić komorkę, jak najbardziej full opcja w tej cenie tj. 300zł, najbardziej by mi siadł jakiś symbian chociaż zwykły SE też może być bo wg. mnie pójdzie na nich wszystko :D. Zastanawiałem się nad Nokią 6630. Wydaje mi się, że nie będzie to zły wybór. Nie zależy mi żeby był supermały, cienki, zgrabny ani dotykowy. Polećcie coś bo w komach jestem zatracony. ;]

n31T
komentarz
komentarz

6630 ma starego symbiana, rozejrzyj się może za N73 za niewiele ponad 300zł już wyrwiesz na allegro.

Pajdek
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukaj, próbuj licytować a za jakieś 320zł wyrwiesz nokię N73 ;) Ja właśnie wygrałem w licytacji za 310zł :D Tylko czekam czy to faktycznie taki celujący stan jak pisało w opisie aukcji ;)

Albo weź SE K800i, K810i ;)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Polecam SE K750i, świetny telefon, obsługa intuicyjna (jeśli miałeś kiedyś SE to sam wiesz) i bardzo fajnie się go modyfikuje (oprogramowanie i sterowniki).

n31T
komentarz
komentarz
Polecam SE K750i, świetny telefon, obsługa intuicyjna (jeśli miałeś kiedyś SE to sam wiesz) i bardzo fajnie się go modyfikuje (oprogramowanie i sterowniki).

Nie popadajmy w skrajności :| SE k750i to już przeżytek i do 300zł spośród SE znajdzie coś lepszego, choćby w850i czy k800i.

Pajdek
komentarz
komentarz (edytowane)
Polecam SE K750i, świetny telefon, obsługa intuicyjna (jeśli miałeś kiedyś SE to sam wiesz) i bardzo fajnie się go modyfikuje (oprogramowanie i sterowniki).

Na pewno lepszym wyborem będzie już K800i lub W850i ;)

Edit:

Uprzedzony przez Sheo ;)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

K800i jest straszną cegłą, moja mama go ma więc miewam go w łapach często i nie jest za wygodny, z kolei na W850i się okropnie SMS-y pisze, ta klawiatura wysuwana to porażka w każdym telefonie...

Jak kto woli, ja bym K750i nie wymienił na żaden inny, ma wszystko i jest cholernie wygodny.

SE k750i to już przeżytek

Co w nim jest przeżytkiem? Bo ma aparat 2 MP a nie 3,2?

Pajdek
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale raczej k800i będzie "bardziej full opcją" za tą cenę niż K750i ;)

K800i jest straszną cegłą
Nie zależy mi żeby był supermały, cienki, zgrabny
jaskowski
komentarz
komentarz (edytowane)

k800i to najlepsza opcja wdlg mnie.

Sam posiadam i nigdy nie wysnulem z siebie grama narzekan, najbardziej funkcjonalny za te pieniadze wdlg mnie

btw przeszedlem z k750i za lepszym aparatem ale zaluje braku latarki :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Nie mówię, że jest mały, ale K750i nie jest po prostu ceglasty.

Jest bardzo wytrzymały, zleciał mi tysiące razy i wszystko działa, a mamie raz upadł K800i i się głośniczek spieprzył :P.

Buster
komentarz
komentarz

k800i dobry ale jak pisał Trinitrotoluen okropna cegła. Sam od prawie 2 lat mam K750i i uważam go za genialny telefon, jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepszy) telefon od SE. Albo jeżeli nie chcesz SE ani używki N73, możesz brać tą N70 http://www.allegro.pl/item548687123_nokia_...m_cy_f_vat.html

n31T
komentarz
komentarz
Co w nim jest przeżytkiem? Bo ma aparat 2 MP a nie 3,2?

Niska rozdzielczość ekranu, gorsza jakość muzyki, mały wyświetlacz

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz
Niska rozdzielczość ekranu

Co daje wysoka?

gorsza jakość muzyki

O rly? Ja jakoś nie widzę różnicy... Po wgraniu lepszych sterowników gra nawet lepiej

mały wyświetlacz

Dzięki czemu jest ceglasta :].

full opcja

K750i ma latarkę, która baaardzo często się przydaje.

Pajdek
komentarz
komentarz

K750i ma bardzo mało wyraźny wyświetlacz już w k550i wygląda to o niebo lepiej i jest cieńszy ;)

jaskowski
komentarz
komentarz

duzej roznicy w wyraznosci nie odczulem przechodzac na k800i... roznica powstala dzieki wielkosci wyswietlacza ktora jest juz mila :)

n31T
komentarz
komentarz
Co daje wysoka?

To, że większość aplikacji oraz gier są robione pod wyższe rozdzielczości, przez co na twoim k750i widać tylko połowę aplikacji/gry.

O rly? Ja jakoś nie widzę różnicy... Po wgraniu lepszych sterowników gra nawet lepiej

Tak, tak.

Dzięki czemu jest ceglasta :].

No, strasznie ceglasta. Wiem że każdy faworyzuje to co ma, ale nie masz racji w tym przypadku.

K750i ma latarkę, która baaardzo często się przydaje.

w k800i można użyć czerwonej diody jako latarki, nie świeci ona co prawda powalająco, ale po co komu halogen w telefonie ?

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Nie będę ciągnął dłużej tej sprzeczki bo i tak każdy zostanie przy swoim, a nie ma sensu robić offtop.

Tak czy inaczej polecam K750i, nie pożałujesz.

stawar12
komentarz
komentarz

A jeśli zdecydowałbym się na coś z dotykiem to co byście polecali (350zl ;) )??

n31T
komentarz
komentarz

Jakbyś dołożył z 50-100zł to mógłbyś już dostać SPV M3100 (HTC tytn) http://www.allegro.pl/46043_spv_m3100.html

Gość
komentarz
komentarz
Nie będę ciągnął dłużej tej sprzeczki bo i tak każdy zostanie przy swoim, a nie ma sensu robić offtop.

Tak czy inaczej polecam K750i, nie pożałujesz.

Ciekaw jestem dlaczego, podaj jakiś argument, IMO K750i to stare badziewie, i nawet jeżeli ma te 2MPX to można wziąść jeszcze raz tak dobry telefon.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.