x-kom hosting

Problem z wykryciem karty pamieci

snipergrand
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam maly problem. Posiadam telefon z karta pamieci ( konkretnie se k800i) Gdy podpinam go do kabla i ustawiam tryb do transmisji danych system wykrywa mi tylko telefon jako pamiec masowa a karta nie zostaje wykryta. Zdarza mi sie to pierwszy raz gdyz zawsze wykrywalo i karte i telefon jako pamieci masowe. Co z tym począc ?? Aha i jest tak na kazdym z porcie usb a system to xp z sp3

Durango24
komentarz
komentarz

spróbuj podłączyc sam telefon bez kart..i potem włóż karte...

snipergrand
komentarz
komentarz

Jest to samo nadal nie wykrywa karty. Cos musi byc z systemem bo na lapie mojego ojca jest wszytko dobrze

Durango24
komentarz
komentarz (edytowane)

podłącz telefon i wejdz w menadzer urządzeń...i zobacz czy nie ma gdzies wykryknika...np przy karcie.. jak jest to zainstaluj strerowniki

snipergrand
komentarz
komentarz

NIe ma wykrzyknika. Zainstalowalem sterownik na nowo w tym menadzerze urzadzen i nadalto samo. Juz nie wiem co tu zrobic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.